Erkek Atlet Modelleri

(323 Ürün)
Yükleniyor...
Siyah Atlet
Tween
79,90
% 38
Lacivert Pamuklu Kolsuz Bisiklet Yaka Atlet
LC Waikiki
% 21
Beyaz Atlet
Pierre Cardin
54,95
69,95
% 31
Beyaz Atlet
Pierre Cardin
89,95
129,95
% 30
Beyaz Atlet
Pierre Cardin
104,95
149,95
Siyah Atlet
Under Armour
199,90
Beyaz Atlet
Tween
79,90
Gri Atlet
Tween
79,90
Beyaz Atlet
Tween
79,90
% 63
Beyaz Atlet
Hummel
29,95
79,95
% 63
Mavi Atlet
Hummel
29,95
79,95
% 50
Siyah Atlet
Hummel
44,98
89,95
% 50
Beyaz Atlet
Hummel
69,98
139,95
% 50
Mavi Atlet
Hummel
69,98
139,95
% 50
Mavi Atlet
Hummel
84,98
169,95
% 40
Siyah Atlet
Hummel
89,97
149,95
% 41
Beyaz Kısa Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
99,99
169,95
% 41
Siyah Kısa Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
99,99
169,95
% 35
Beyaz Uzun Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
129,99
199,95
% 35
Siyah Uzun Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
129,99
199,95
% 35
Gri Uzun Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
129,99
199,95
% 44
Mavi Kısa Kollu Termal Atlet
Marks & Spencer
149,99
269,95

Erkekler için dış giyim kadar iç giyim de büyük önem taşıyor. Dış giyim ürünlerinin kusursuz görünmesinde bu iç giyim ürünlerinin büyük payı vardır. Hem mevsim şartlarından vücudu koruması hem de rahat ettirmesi erkeklerin bu ürünlere olan ilgisini arttırır. Özellikle atlet modelleri son derece önemli iç giyim ürünleri arasındadır.

Farklı modellerde üretilen ve şık tasarımları ile günlük yaşamın önemli ürünleri arasında yer alan atlet modelleri geniş alternatifler sunar. Ürün seçkileri arasında farklı renklerin bulunabileceği bu ürünler, dış giyim ürünlerinin altından rahat bir kullanım sunar.

Model seçenekleri arasında her erkek zevkine hitap edecek ürün bulunabilir. Yazlık, baharlık ve kışlık olarak üretilen atlet modelleri erkeklerin terlemesinin önüne geçerek çeşitli hastalıkların meydana gelmesini engeller.

Aynı zamanda kış aylarında soğuk havalardan koruyan pamuklu atlet modelleri, bedenin istenilen ısı seviyesinde olmasına yardımcı olur. Atlet kullanımı sağlık açısından son derece önemlidir.

En Kullanışlı Erkek Atlet Modelleri

Erkeklerin günlük yaşamda kullandıkları atlet modelleri son derece geniş bir skalada üretilir. Bu ürünler arasından seçim yaparken ürünlerin pamuk oranının yüksek olmasına önem verilmelidir. Pamuklu atletler yaz aylarında teri en yüksek kapasitede çeker, kış aylarında da soğuğun etkisini yüksek oranda kırarak vücuda etki etmesini önler.

Çok tercih edilen erkek atlet modelleri arasında bisiklet yaka modeller en ideal olanlar arasındadır. Sıfır yaka olarak da tabir edilen bu modeller gömleklerin ve kazakların altından çok rahat kullanılır.

Baskılı atlet modelleri de yine erkeklerin severek tercih ettikleri atletlerdir. Bu ürünlerin üzerinde çeşitli desenler ve baskılar yer alır. Bunlar kıyafetlerin altından atlet niyetine giyildiği gibi ev ortamında da rahat etmek amacı ile ev giyim ürünü olarak kullanılabilir.

Kısa kollu erkek atletleri fanila tipi olanlardır ve çok rahat kesimleri vardır. Slim fit kesimleri yanında daha geniş salaş kesimler bulabilmek de mümkündür. Erkek atlet modellerinde en iyi alternatifler arasındadır.

Spor kesim atletler genç kesimin çok tercih ettiği ürünlerdir. Bunlar dar kesim olarak tasarlanır. Askılı atletlerdir ve erkeklerin vücut kaslarını ortaya çıkarmada çok ideal ürünlerdir.

Son yıllarda sevilen erkek atlet modellerinden birisi de Rambo tarzı atlet modelleridir. Bu atlet modelleri erkeklerin bazen kotlarla normal şekilde kombin yapmasına da yardımcı olur. Son derece spor bir görünüme sahiptir. Şık duruşu ile birlikte erkeklerin fiziki özelliklerini çok rahat şekilde ortaya çıkarır.

Yeni Atlet Trendi: Sporcu Atletler

Son yıllarda birçok erkek tarafından tercih edilen modeller arasında sporcu atletleri çok öne çıkan parçalar arasına girdi. Bu ürünler son derece hafif tasarımlara sahiptir ve günlük yaşamda kullanımı çok rahattır.

Günlük yaşamlarında spor aktivitelerine yer veren birçok centilmen bu ürünlerin avantajlarından yararlanabilir. Kaliteli dokusu sayesinde terlemeye karşı çok etkili olan sporcu atletleri likralı yapısı ile çok rahat bir kullanım sunar.

Yumuşak dokusu ile öne çıkan ürünler hassas bir dokunuşa sahiptir ve spor yaparken, koşarken, yürürken herhangi bir rahatsızlık hissi vermez. Erkeklerin favorisi olan sporcu atletleri bedene yapışan modellerdir. Şortlarla ve diğer spor alt ürünlerle çok rahat kombin haline getirilebilir.

Atlet Modellerinde Renkler ve Özellikler

Erkekler için atlet seçimi titizlik gerektiren konulardan biridir. Satın alınacak atletlerin malzemeleri içerisinde pamuk oranının yüksek olmasına önem verilmelidir. Aynı zamanda kendinden likralı olan modeller daha rahat hareket olanağı sunar. Yüksek ısı derecesinde yıkandığında solmayan ve doku atmayan ürünler olması önemlidir.

Erkek atlet modelleri ayrıca kişilerin zevklerine göre renk skalasına sahiptir. En çok tercih edilen renk beyazdır. Ancak iç giyim stil çizgisi olan beyler için siyah son derece karizmatik bir renktir. Son yıllarda birçok erkek siyah atlet giymeyi tercih ediyor. Erkek atlet modelleri arasında gri, yeşil, mavi gibi renklerde de ürün bulmak mümkündür.

Çok tercih edilen modeller arasında sıkılaştırıcı etkisi olan korse tipi atletlerde çok ideal ürünlerdir. Standartları yüksek olan bu ürünler hemen her türlü rahat kullanımı ile öne çıkmaktadır. Seçim yaparken esnek kumaş yapısı, teri iyi çeken ürünlere ağırlık verilmesi gerekir. Slim fit modeller estetik duruşu ile gereksinimlerinize en iyi yanıtı veren modeller arasındadır.