Erkek Parka

Mudo Parka

Mudo Parka

151.99TL 379.99TL

Mudo Parka

Mudo Parka

279.99TL 599.99TL

Mudo Parka

Mudo Parka

279.99TL 599.99TL

Mudo Parka

Mudo Parka

299.99TL 599.99TL

Hackett Parka

Hackett Parka

1,367.00TL 4,555.00TL

Que Parka

Que Parka

1,899.00TL 4,995.00TL

Ralph Lauren Parka

Ralph Lauren Parka

3,230.00TL 8,075.00TL

Isaora Parka

Isaora Parka

4,299.00TL


Erkek Parkalar

Dış giyim koleksiyonunuzun favorisi olmaya aday erkek parka modelleri MyGardırop aracılığı ile parmaklarınızın ucuna kadar getirilmektedir. Soğuk kış günlerinde en büyük yardımcınız olan parkalar, şıklığınızı artıran en önemli dış giyim parçalarından biridir.

Parkalarda çok sayıda kullanılan cep detayları sayesinde hem tarzınıza hareket kazandıracaksınız hem de ufak eşyalarınızı üzerinizde rahat bir şekilde taşıyabileceksiniz. Haki, kahverengi, siyah, kamuflaj, lacivert gibi renklerde tasarlanan parkalarınız gardıroplarınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Kış Mevsimini Sıcak Karşılamanızı Sağlayacak Erkek Parka Modelleri

Giyim alışkanlıklarınıza çok uyumlu olan erkek parkalar, kış kabusundan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan parkalar, şıklığı yakalamak isteyen tüm erkeklerin en önemli tercihleri arasında yer almaktadır.

Erkeklere ayrı bir asalet kazandıran parkalar, günlük giyim stilinin en çok kullanılan dış giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Farklı kumaş türlerinde üretilen erkek parkaları birçok ortamda kullanabilirsiniz.

Nefes alabilen bir kumaş yapısına sahip olan erkek parka modelleri ile çok rahat edeceksiniz. Kış aylarının soğuklarından koruyan parkalar, vücudunuzun nefes almasını sağlayarak sağlınızı da korumanıza yardımcı olmaktadır.

Rüzgâra, yağışa ve soğuğa dayanıklı olan polar parka seçenekleri ideal seçimlerden biridir. Bahar dönemlerinde daha ince parkalar tercih edilirken, soğuk havalarda polar parkalar daha kullanışlı olmaktadır.

Sıradışı ve Göz Alıcı Erkek Parkalar

Rahatlığına ve şıklığına düşkün olan erkekler kürklü parka modellerine yönelmektedir. Düz ve rahat kesimi ile dikkat çeken kürklü parkalar, lacivert rengi ile tüm kombinlerinizin baş tacı olmaya aday modellerden biridir.

Erkek dış giyimde önemli bir yere sahip olan kürklü parkalar, modern giyim tarzınıza farklı bir hava kazandırmaktadır. Kendi çizginizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz bu model parkaları uzun süre kullanabileceksiniz.

Renkli bir giyim tarzına sahipseniz, turuncu ve kahverengi renk seçeneklerine sahip olan uzun parka modeline yönelebilirsiniz. XXS bedenden XXXL bedene kadar sunulan uzun parkanın kapşon detayını çok beğeneceksiniz. Kapşon sayesinde yağmurlu havalarda kendinizi rahatlıkla koruyabileceksiniz.

Uzun parkalarda cep detayına da yer verilmiştir. Bu sayede ufak eşyalarınızı zorlanmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Fermuarlı olarak tasarlanan bu modeli uzun süre kullanarak şıklığınızı her ortamda hissettirebilirsiniz.

En çok dikkat çeken ve erkekler tarafından tercih edilen kamuflaj parka modelleri ile özgür stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Fermuarlı olarak tasarlanan kamuflaj parkalardan kürk detaylı olan model ile giyim tarzınıza bir hareket kazandırabilirsiniz. Fermuar ve cep detayı eklenen bu modeller ile kendinizi daima çok rahat hissedeceksiniz. Göz alıcı bir tarza sahip olmak istiyorsanız, zevkinize uygun erkek parka modellerinden birini uygun fiyata satın alabilirsiniz.