Erkek Kravat


Erkek Kravatlar

Yıllardır erkek aksesuarlarının vazgeçilmez parçalarından olan erkek kravat modelleri, MyGardırop farkı ile beğeninize sunulmaktadır. Şıklığı seven beylerin tercihleri arasında bulunan kravatlar, günlük hayatın her alanında özenli olmayı sağlıyor.

Doğru Kravat Modelleri Seçimi İle Zarifliğinizi Ortaya Çıkarın

Özenle tasarlanan kravatlarda en kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Klasik bir tarza sahip takım elbiselerinizi renkli kravatlar ile tamamlayarak yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Yenilikçi dış görünüm kazanmanızı sağlayan farklı modelleri beğenerek kullanacaksınız.

Uzun süre kullanabileceğiniz ve her kullandığınızda karizmanızı artıracak kravat seçeneklerini tercih ederken dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir. Giyeceğiniz takım elbisenize, gömleğinize ve diğer aksesuarlarınıza uygun renk ve desenlerde kravat tercih etmelisiniz.

Resmi veya yarı resmi işyerlerinde mutlaka kullanılması gereken erkek kravatlar standart, L / XL ve 80 beden çeşitlerine sahiptir. Ayrıca renk olarak da beyazdan bordoya, çok renkliden beje, bakırdan griye kadar geniş renk seçenekleri sunmaktadır.

Giyim Tarzınızı Şekillendirecek Erkek Kravat Modelleri

Giyim tarzı kadar önemli olan kravatlar, kıyafetlerde yer verilen gömlekler ve diğer aksesuarlar ile tamamlanmaktadır. Sürekli takım elbise giymek zorunda kalanlar için kravat seçimi çok önemli olmaktadır.

Giyiminde titiz davranan erkekler, kıyafetine uygun olan erkek kravat modelleri ile gardıroplarını süslemektedir. Pantolon, ceket, gömlek ve ayakkabı gibi temel giyim ürünlerini tamamlayacak en önemli detay kravatlardır. Bu nedenle doğru seçim yapılması giyim tarzı açısından çok önemlidir.

Giyeceğiniz gömlek geniş yakalı ise kravatlarda da geniş modelleri tercih etmelisiniz. Geniş yakalı gömleklerde dar kravatlar çok hoş durmaz. Buna karşın, omuz yapısı dar olan erkeklerin de dar yakalı kravatları tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Spor bir giyim tarzınız var ise dar kesim kravatlar daha şık görünmenizi sağlar. Ekose takım elbisesi tercih ettiğiniz zaman ise geniş kesimli kravatlar kullanılmalıdır. Klasik veya spor tarza sahip olmanız fark etmeksizin, kravat modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.