Erkek Kartlık


Erkek Kartlıklar

Kimlikler, kartlar, kartvizitler ve paraların herhangi bir nedenle zarar görmemesi ya da kaybolmaması için teknolojik gelişmeye paralel olarak yeni ürünler tasarlanmaktadır. Bu tasarımlardan biri olan erkek kartlık modelleri ilginizi çekecektir. İşlevsellikleri ile ön planda olan kartlıklar kemer, ayakkabı ve çantalarınıza uyum sağlayarak şıklığınızı artırmaktadır.

Seçkin Markaların Kaliteli Erkek Kartlık Modelleri

Paranın yerini kredi kartına bıraktığı günümüzde kredi kartlarını taşımak için cüzdanlar yeterli olmamaktadır. Yeni arayışları tetikleyen bu durum erkek kartlık modellerinin tasarlanmasını sağlamıştır. Pratik kullanımları ile devreye giren kartlıklar işlevselliği ile erkeklerin en büyük kurtarıcılarından biri olmuştur.

Ehliyetlerinizi, üyelik kartlarınızı, kimliklerinizi, kredi kartlarınızı dış etkenlerden koruyan kartlıklar çok sayıda kartvizitlerinizi taşımanızı sağlar. Giyiminiz ile bütünleşecek kartlık modelleri şıklığınızı daha da artırıyor.

Cebinizde ağırlık yapacak ufak eşyaların daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan kartlıkların renkleri farklı olarak tasarlanmaktadır. Her zevke hitap edecek renk ve tasarımlara yer verilen kartlıkların kullanımı son derece kolaydır.

Kartlarınızın Tek Bir Yerde Olmasını Sağlayan Erkek Kartlıklar

Günlük hayatta kritik bir rol oynayan cüzdanların yüklerini hafifleten erkek kartlıklar bu kategoride beğeninize sunulmuştur. Ufak eşyalar arasında yer alan kartlarınızı elinizde taşımak yerine kartlıklarda güvenle taşıyabilirsiniz.

Normal çantalarına diğer büyük eşyalarını koyan erkekler, küçük eşyaları için genelde ceplerini kullanmaktadır. Ancak kayıp ya da hırsızlık olayları riski arttığı için kredi kartı ve kimlik gibi önemli eşyalar cepler yerine kartlıklarda taşınmaya başlanmıştır.

En iyi taşıma ve saklama koşullarını yaratan kartlıklar, metal tasarımları ile dikkat çekmektedir. Dış kısmı yüzde 100 deri olan metal kartlık 6’lı kart bölmesine sahiptir. Sadeliği ve şıklığı ile kombinlerinizi güçlendirecek metal kartlık modelini incelemenizi tavsiye ederiz.

Metal kartlık dışında deri kartlık modelleri de dikkat çekmektedir. Altın rengi, kahverengi, siyah, bej gibi farklı renklere sahip olan deri kartlıkların görünümü son derece etkileyicidir. Tanınan markaların farklı modellerinden biri olan deri kartlıklarda gizli bölmeler de yer almaktadır. Bu sayede önemli notlarınızı ve kartlarınızı güvenle bu bölümlerde taşıyabilirsiniz. Kaliteyi ucuza almanızı sağlayan sitemize dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.