Erkek Kapri


Erkek Kapriler

Yaz sıcaklıklarında pantolonun vücudu saran özelliğine dayanamayan erkekler, gardıroplarında değişikliğe giderek erkek kapri modelleri üzerine yoğunlaşmaktadırlar. Rahatlığı ve sağladığı ferahlığı ile ön planda olan kapriler, pantolon ve şortlardan farklı olarak diz kapağı ile bilek arasında bir boya sahiptir.

Yaz giyim modasının en temel parçalarından biri olan kapri seçenekleri, havalar ısındığı anda kombinlerdeki yerini alıyor. Günlük kullanıma son derece uygun olan kaprilerin özellikle plajlarda da çok sık tercih edildiği görülüyor.

Erkek Alt Giyim Tarzının Yeni Femoneni

Erkek alt giyim kategorileri incelendiğinde hem değişik yapıdaki formları hem de rahatlığı ile dikkatleri üzerine çeken kaprilerin büyük ilgi gördüğü söylenebilir. Gündelik giyim seçenekleri dışında spor giyime uygun olarak spor kapri modellerine yer verilmiştir. Bu modelleri spor aktivitelerinizde kullanabileceğiniz gibi günlük spor tarzınızı yansıtırken de kullanabilirsiniz.

Spor kaprilerin en önemli özelliği, vücudun hava almasını sağlayan bir yapıya sahip olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında kaprilerde sağlıklı bir tasarım ortaya çıkarıldığı söylenebilir. Ayrıca hareket etme nedeni ile kaprinin vücuda yapışmasını engelleyecek kumaş çeşitleri kullanılmıştır. Bu da spor faaliyetlerinin daha rahat yapılacağı anlamına gelir.

Erkek alt giyim tarzının en önemli parçalarından biri olan kapriler, değişik kombinler ile her ortama uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Kaprilerin üzerine giyeceğiniz bir polo yaka t-shirt ile günlük yaşamda hemen her ortama gidebilirsiniz. Şık bir gömlek ile kombin yaptığınız zaman daha resmi ortamlara rahatlıkla girebilirsiniz.

Her Giyim Tarzına Uygun Erkek Kapri Modelleri

Kullanışlı olmaları nedeni ile büyük ilgi gören erkek kapri modellerinde birbirinden farklı renk seçeneklerine yer verilmiştir. Kendi tarzınızı yansıtacak ve zevkinize uyacak bir rengi tercih ederek gösterişli olmayı sağlayabilirsiniz.

Rahatlığından ödün vermeyen erkeklerin favori ürünlerinden olan kapri modellerinde her gün bir yeniliğe gidilmektedir. Spor yapmayı seven erkekler için pamuklu bir yapıya sahip modeller daha uygundur. Bu tür kapriler ile terleme sorununa son verebilirsiniz.

Casual kombinler oluşturabileceğiniz kot kapri seçeneklerinde de şıklık ve rahatlık ön plana çıkarılmıştır. Cep detaylı bu modellerde cüzdan gibi ufak eşyalarınızı taşırken zorluk çekmeyeceksiniz. Kot kaprileri tişört veya gömlek ile kombin yaparak günlük yaşamda bir tarz yaratabilirsiniz.

Özgün form seçenekleri ile detaylandırılan kapriler, yaz modasında çığır açmanızı sağlıyor. Stilinizi uygun aksesuarlar ile tamamlayarak yaz günlerinin yıldızı olabilirsiniz. Klasik formda tasarlanan kaprileri özellikle gece şıklığı için kullanabilirsiniz.

Canlı renklere sahip erkek kapriler, daha yumuşak tonda üst giyim parçaları ile kombinlenebilir. Pamuk ya da keten kumaşlı modelleri ise yine açık renk gömlekler ile tamamlayarak şehir hayatına uyum sağlayabilirsiniz. Doğru kumaş yapısına sahip kaprileri uygun fiyata satın alarak ideal seçimler oluşturabilirsiniz.