Erkek Atlet

Mudo Atlet

Mudo Atlet

29.99TL 49.99TL

Mudo Atlet

Mudo Atlet

29.99TL 49.99TL

Mudo Atlet

Mudo Atlet

35.99TL 59.99TL

D'S Damat Atlet

D'S Damat Atlet

44.50TL 89.00TL

D'S Damat Atlet

D'S Damat Atlet

44.50TL 89.00TL

Superdry Atlet

Superdry Atlet

108.00TL 215.00TL

Puma Atlet

Puma Atlet

149.90TL

Puma Atlet

Puma Atlet

249.90TL

Puma Atlet

Puma Atlet

249.90TL


Erkek Atletler

Erkek iç giyim kategorisinin olmazsa olmazı erkek atlet modelleri, farklı model ve renkleri ile farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kumaş yapısına göre farklı isimlerle anılan atletler kış aylarında üşümeyi, yaz aylarında ise terlemeyi önleyici özelliklere sahiptir.

Her yaşta erkekler tarafından kullanılan atletler, tüm mevsimlere hitap eden en önemli iç giyim parçalarından biridir. Kısa kollu ya da kolsuz gibi seçeneklerin dışında renk yönünden de farklı tercihler sunan atletleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İç Giyim Kategorisinin En Temel Parçası Erkek Atlet Modelleri

Her yaştan erkeğin gardırobunda mutlaka bulunan erkek atletler, farklı beden grupları ile herkese rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Erkek atletlerde genelde ana renk beyaz olsa da gri, mavi, lacivert, sarı, mor, turuncu gibi renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Kaliteli kumaş yapısına sahip olan atletler, terlemeyi önlerken üşümeye de engel olmaktadır. Ev içerisinde rahat olmayı isteyen erkekler, atlet tercihlerine özen göstermektedir. Bununla beraber erkek atlet modelleri günlük kıyafetlere ya da iş kıyafetlerine estetik bir tarz kazandırmaktadır. Uygun fiyata satın alacağınız atletler popüler markalar tarafından tasarlanmaktadır.

Gömlekler, tişörtler, kazaklar gibi aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetlerle kullanılabilen atletler, kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde uzun süre en önemli kurtarıcılarınızdan olmaktadır. Seçeceğiniz ürünün markasına, özelliklerine, fiyatına ve kumaşına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Beyaz rengi ile her kıyafete uyum sağlayan korse atlet modelleri, yuvarlak ve V yaka seçeneklere sahiptir. Karın ile bel bölgesini tamamen saran korse atletler sayesinde kendinizi gün boyu daha sıkı hissedeceksiniz.

Cildi tahriş etmeyen yapısı ile kolay bir kullanım olanağı sunan korse atletler, esnek pamuklu kumaş yapılarına sahiptir. Kullanıcıların rahatlığını düşünen markalar, konforu artıracak özel dikişlerle ürünleri tasarlamaktadır.

Zevkinize Uygun Erkek Atletler İle Konforunuzu Artırın

Sağlıklı iç giyim ürünlerinden olan erkek atletler, terinizi emen yapısı ve vücut ısısını dengeleme özelliği ile ön plandadır. Sağlıklı ve zinde bir yaşam tarzını benimseyen erkekler sporcu atleti modellerine yönelmektedir. Spor tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bu modeller siyah ve beyaz renklerde tasarlanmıştır.

Kalın ya da ince askı detaylarına sahip sporcu atletlerini kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Bununla beraber günlük yaşamda birçok alanda sporcu atletlerini tek başına kullanabileceğiniz gibi gömleklerin altına giyerek farklı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz.

Vücudu saran özelliği ve esnek kumaşı ile dikkatleri çeken termal atlet modelleri, erkekler tarafından büyük ilgi gören seçeneklerden biridir. Kış aylarında ve soğuk günlerde kullanıma uygun olan termal atletler, günlük olarak ya da çeşitli aktivitelerde tercih edilebilir. Termal atletler ve tüm atlet modellerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.