Bayan Yelek

İroni Tekstil Yelek

İroni Tekstil Yelek

89.90TL 119.90TL

Mudo Yelek

Mudo Yelek

99.99TL 199.99TL

Guess Yelek

Guess Yelek

126.00TL 359.00TL

adL Yelek

adL Yelek

129.90TL 299.90TL

OXXO Yelek

OXXO Yelek

129.95TL

adL Yelek

adL Yelek

149.90TL 349.90TL

adL Yelek

adL Yelek

149.90TL 299.90TL

adL Yelek

adL Yelek

149.90TL 299.90TL

adL Yelek

adL Yelek

149.90TL 299.90TL

OXXO Yelek

OXXO Yelek

149.95TL


Bayan Yelekler

Sade kombinlerinize anlam katacak bir tamamlayıcı arıyorsanız, yelekler sizin için biçilmiş kaftan! Maskülen tarz denilince akla ilk gelen dış giyim ürünlerinden biri olan yelekler, detay içeren modelleriyle feminen bir hava kazanarak görünümünüze ışıltı katıyor. Sayısız model ve dokuda üretilen yelekler, yalnızca serin sonbahar havalarında üşümenizi engellemekle kalmıyor. Ilık ilkbahar günlerinde, sıcak yaz aylarında ve buz gibi kış soğuklarında yelek kullanarak kombinlerinize ruh ve özgünlük katabilirsiniz. Son dönem modadaki çeşitlilik ile birlikte dört mevsime uygun, tarzınızı yansıtan bayan yelek modellerine göz atmak için alışverişe başlayın!

Yelekleri her türlü stile uyarlayabilirsiniz. Klasik gömlek ya da balıkçı yaka kazak üzerine giyilecek bir yelek, genellikle klasik bir hava oluşturur. Kürk yelek bu klasik havaya zengin ve gösterişli bir duruş getirir. Siyah, kahverengi, bordo gibi ağır renklerde üretilmiş bir şişme yelek ise daha çok spor tarza hitap etmesine karşın güzel bir kemer ile kullanıldığında gayet şık bir görünüme kavuşabilir. Mevsim geçişlerinde örgü yelek kadınların favorilerinden biridir. Ofis ortamı, akşam yemeği gibi resmiyet içeren durumlarda tarzınıza klas bir dokunuşta bulunan bu yelekleri kumaş pantolon ya da şık bir etek ile tamamlayarak dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz.

Deri yelek oldukça güçlü bir parçadır. Kot pantolon ile daha sportif bir şekilde yorumlanabilen deri yelek modelleri; kumaş pantolon ile resmi, deri pantolon ya da etek ile takım halinde kullanıldığında daha marjinal bir görünüme kavuşmaktadır. Deri yelekler taşıdığı detaylara bağlı olarak sokak modasından akşam yemeğine dek farklı ortamlara ayak uydurabilir hale gelmektedir.

Puantiye gibi desenlere sahip şişme yelek taşıdığı eğlenceli hava ile spor giyimde oldukça sık kullanılan bir parçadır. Soğuk havalarda sweatshirtlerin üzerinde mont işlevi gören şişme yelekler havanın ılık olduğu dönemlerde kısa kollu tişörtlerin üzerinde kullanılabilmektedir. Kot yelek Western'i çağrıştıran asi ve özgür bir tarz elde etmek için mükemmel bir tercihtir. Kot yeleğinizi ne ile giyeceğinize karar veremiyorsanız son dönemde revaçta olan denim on denim yani kot üzerine kot giyme modasına ayak uydurun. Kot pantolonlarınızın, şortlarınızın ya da eteklerinizin üzerine giyeceğiniz kot yeleğiniz ile modaya uygun spor bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yelekler kat kat giyinme trendinin modayı sarmasıyla birlikte oldukça tercih edilen giyim parçaları haline geldi. İlkbaharda kısa kollu tişörtlerinizi yelekler ile renklendirebilirsiniz. Yaz aylarında askılılarınızın üzerine takacağınız ince yelek tarzınıza yeni bir soluk getirerek sizi basit bir görünümden kurtarabilir. Sonbaharda sweatshirtlerinizin ve kazaklarınızın üzerine yelek giyebilirsiniz. Kış aylarında paltonuzun içine giyeceğiniz bir yelek üşümenizi engeller. Yelekleri önünü kapatarak tek parça halinde de kullanabilirsiniz. Özellikle detay içeren yelekler tek parça kullanıldıkları zaman kombinlere oldukça şık bir hava katmaktadırlar.

Sade yelekler gösterişli kombinlere yapılan son dokunuş olma niteliği taşır. Eğer oldukça hareketli bir kombinde yelek kullanmak istiyorsanız seçiminizi sade modellerden yana kullanmalısınız. Asimetrik kesim, file, pul gibi detaylar içeren yelekler ise kendi başına bütün kombine yeni bir hava getirebilir. Aşırıya kaçmış olmamak için bu tarz yelekleri düz parçalar ile kombinlemelisiniz. Tarzınızı oluştururken anahtar kelime olarak "denge"yi kullanmak, ölçülü bir şıklığı beraberinde getirecektir.

Yelekler dört mevsimde ve her ortamda kombinlerinizi zenginleştiren, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Uzundan kısaya, kürkten deriye pek çok farklı modelde yelekler sizlerin zevkine sunulmuştur. Siz de yelek modasının bir parçası olmak istiyorsanız en son modaya uygun, tarzınızı yansıtacak yelek modellerini sitemizde bulabilirsiniz!