Bayan Tayt

Sistina Tayt

Sistina Tayt

18.48TL 28.43TL

Sistina Tayt

Sistina Tayt

18.48TL 28.43TL

Sistina Tayt

Sistina Tayt

18.48TL 28.43TL

Sistina Tayt

Sistina Tayt

18.48TL 28.43TL

Anıt Kısa Tayt

Anıt Kısa Tayt

19.75TL 30.38TL

Namaldi Tayt

Namaldi Tayt

20.64TL 31.76TL

Emay Tayt

Emay Tayt

20.94TL 32.21TL

Emay Tayt

Emay Tayt

21.96TL 33.77TL

HMD Tayt

HMD Tayt

22.11TL 34.02TL

HMD Tayt

HMD Tayt

22.95TL 35.31TL

Sistina Tayt

Sistina Tayt

23.10TL 35.53TL

Dono Kısa Tayt

Dono Kısa Tayt

23.87TL 36.71TL

HMD Kısa Tayt

HMD Kısa Tayt

24.96TL 38.42TL

Emay Tayt

Emay Tayt

26.18TL 40.27TL

HMD Kısa Tayt

HMD Kısa Tayt

26.30TL 40.44TL

Dono Tayt

Dono Tayt

26.33TL 40.50TL

Dono Tayt

Dono Tayt

26.33TL 40.50TL

Emay Tayt

Emay Tayt

27.19TL 41.82TL


Bayan Taytlar

Son dönemlerde sadece spor yapan kadınların değil günlük hayatta sağlığı konfor ve hareket özgürlüğü ile bayan tayt modelleri, tüm kadınların ilgisini çeker. Daha sıkı ve daha genç bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıran dar tayt ile enerjinizi yansıtmanız çok daha kolay.

Özellikle yaz aylarına fit girmek isteyen kadınların yoğun spor yaptığı aylarda çok ilgi gören spor tayt modelleri, ter atarken şıklığından ödün vermeyen kadınları cezbeder. Esnek yapısı ve nefes aldıran kumaşı ile spor taytları spor zamanını çok daha keyifli hale getirir. Canlı renklerle ve sporcu atleti ile kombinlendiğinde size profesyonel bir sporcu tarzı oluşturur. Pilates, fitness, yoga ilgilendiğiniz spor ne olursa olsun spor tayt ve spor atlet sizi çok daha fit gösterir.

Soğuk kış günlerinde vücut ısısını koruyan, sıcak ve soğuk geçişlerine izin veren, nefes aldıran yapısıyla termal tayt modelleri kış stilinin vazgeçilmezidir. Özellikle kış stilinizde salaş kazakların, uzun gömlek modellerinin, mini etek altına ya da kot etek ile kombinleyerek kullanabileceğiniz bu taytlar çizmelerinizle de çok şık bir görüntü oluşturur.

Asi ve sıra dışı tarzı sevenler için deri çok önemlidir. Deri taytlar son dönemin en trend parçalarıdır. Özellikle koyu renklerde tercih edilen deri tayt modelleri, üzerine giyeceğiniz bol tişört, uzun kareli gömlek, kalın salaş kazak sizin çağdaş bir stile sahip olmanıza yardımcı olur. Üstelik hem stiletto, topuklu çizme, spor ayakkabı, spor botlar gibi her türlü ayakkabı ile mükemmel uyum sağlayan bu taytlar, tarzınızı en doğru şekilde yansıtmanızı sağlar. Özellikle akşam organizasyonlarında sık tercih edilen deri tayt modelleri parlak yapısı sayesinde ışıldamanıza yardımcı olur. Deri kumaşların önemli bir noktası bedendeki kusurları belli etmesidir. Bu nedenle deri tayt modellerini tercih ederken kusursuz bir görünüm elde etmek için bel ve bacak bölgenize dikkat etmelisiniz. Deri taytları kısa kot ceketler ya da deri ceketlerle buluşturduğunuzda havalı ve seksi bir tarz yakalamış olursunuz. Sonbaharda tercih edeceğiniz büyük bir çanta ve çizmelerde deri taytınızla harika bir uyum yakalar.

Hamilelik, kadınlar için hem çok keyifli hem zor geçen bir süreçtir. Anne adaylarının uykusundan beslenme düzenine, kılık kıyafetinden duygularına kadar tüm dünyası değişime uğrar. Hamile tayt modelleri bu zorlu süreçte anne adaylarına rahat hareket imkanı sunar. Bedeni sıkmadan saran, terletmeyen, hava geçişi sağlayan, hamile tişörtleri ve gömlekleri ile tam uyum sağlayan bu modelleri anne adaylarının ilgisini çeker. Üstelik hamileliğin ilerleyen aylarında büyüyen karın bölgesi için esnek bir yapıya sahip olması kullanımda büyük bir kolaylık sunar. Diz altı ya da uzun seçenekleri ile hamile kadınlara hitap eden bu modeller, anne adaylarının şıklığını yansıtır. Spor ayakkabılar, babetler, çizmeler gibi farklı ayakkabı seçenekleri ile tamamlanan hamile tayt modelleri her ortama uyum sağlar. Kışın kısa hamile elbiselerinin altına giyilerek farklı bir tarz oluşturmanıza destek olan bu taytlar genişleyebilen yapısı ile bedeninize tam uyum sağlar.

Günlük hayatta çok tercih edilen, sokak stillerinde sık karşılaştığımız bayan tayt modelleri özellikle genç ve zayıf bir görünüm sunduğu için hanımların ilk tercihidir. Farklı model ve renk alternatifleri barındıran bu parçaları stilinize uygun aksesuarlar, tarzınızı yansıtan üst parçalar ile tamamlamanız mümkün. Zahmetsiz bir şıklık yakalamanıza yardımcı olan, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaran, sportif ve zarif bir etki bırakan bayan tayt modellerini inceleyerek kendinize en uygun olanı bulmanız çok kolay.