Bayan Tankini


Bayan Tankiniler

Son yıllarda plaj modası kavramının önem kazanmasıyla deniz ve havuzda giymek üzere pek çok farklı ürün ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri olan tankini, farklı görünümüyle kadınlar arasında oldukça revaçta olan bir giyim ürünüdür. Tankini bir nevi mayo ile bikininin bir karışımı olarak ortaya çıkmıştır. Alt ve üst kısım olarak iki parçadan oluşmaktadır. Alt kısım bikini altı ya da daha rahat hareket etmek isteyen bayanlar için slip şort şeklindedir. Üst kısmı ise atlet formundadır. Mayonun rahatlığını, bikininin zengin görünümünü taşıyan bayan tankiniler çok hoşunuza gidecek!

Modaya uygun ve güzel görünümüyle her kadına hitap eden tankini, özellikle üst kısmının klasik bikini üstü yerine atlet şeklinde olması ile tercih sebebi olmaktadır. Karın çevresindeki fazlalıklarını gizlemek isteyen bayanlar için bol tankini üstleri bulunmaktadır. Hamilelik çatlaklarından rahatsız olduğu için bikini giymek istemeyen ve mayoyu rahatsız edici bulan anneler de tankini ile plaj şıklığına kavuşabilirler. Anne adayları ise bebeklerini zararlı güneş ışınlarından korumak için plajlarda güneşten uzak dururlar, tankini bu noktada da karın bölgesini çıplak tutmadığı için sağlıklı bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Hamileler de bol ve büyük beden tankinileri kullanarak güven içerisinde suya girebilirler. Toparlayıcı sütyen içeren tankiniler göğüs bölgesini daha derli toplu gösterirken silikonlu modeller daha kıvrımlı vücut katlarını beraberinde getirdiği için tercih edilmektedir.

Tankini seçimi için en önemli nokta vücudunu tanımaktır. Kalp yaka, v yaka, halter yaka, boyundan bağlamalı gibi farklı modelleriyle tankini üstleri farklı vücut tiplerine hitap etmektedir. Vücudunuza daha ince bir görünüm kazandırmak istiyorsanız kalp yaka tankinileri tercih edebilirsiniz. V yaka ise boyun bölgesini uzun gösterdiği için özellikle kısa boyunlu kadınlara hitap etmektedir. Halter yaka ise geniş omuzlu kadınların omuzlarını estetik göstermek için idealdir. Büyük göğüslü bayanlar boyundan bağlamalı tankini üstlerini tercih ederek daha derli toplu bir görünüm elde edebilirler. Bikini formundan vazgeçemeyen bayanlar için bikini altı, basen bölgesindeki fazlalıklarını gizlemek ya da rahat hareket etmek bayanlar için ise slip şort şeklinde tankini altları da bulunmaktadır.

Tankiniler her zevke uygun farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Alt-üst takım olarak satılan tankinilerde her plaj ürününde olduğu gibi etnik, floral ve tropikal desenler öne çıkmaktadır. Etnik desenlerle bohem bir görünüme kavuşun, floral desenlerle yazın ferahlığını yansıtın ve tropikal desenlerle Havai'ye bir yolculuğa çıkın! Bunun yanında puantiye gibi desenler retro bir havayı beraberinde getirmektedir. Düz renkler ise sadeliği vurgulaması ve vücudu olduğundan ince göstermesiyle oldukça hoş bir görünümün kapılarını aralar. Özellikle düz renklerde üretilen tankinilerde kullanılan fırfır, tül ve büzgü gibi detaylar plaj şıklığına zenginlik ve gösteriş katmaktadır.

Birbirinden güzel tankini modelleri arasından birini seçmek ve plaj şıklığına dahil olmak için alışverişe başlayın!

Bu kategoride henüz ürün yok!