Bayan Süveter

NetWork Süveter

NetWork Süveter

109.00TL 359.00TL

NetWork Süveter

NetWork Süveter

109.00TL 359.00TL

Que Süveter

Que Süveter

149.00TL 499.00TL

ALC Süveter

ALC Süveter

278.00TL 925.00TL

ALC Süveter

ALC Süveter

293.00TL 975.00TL

Versace Süveter

Versace Süveter

570.00TL 1,425.00TL


Bayan Süveterler

Süveter denildiğinde zihnimizde maskülen ve geçmişi çağrıştıran bir imge belirir. Gerçekten de süveter, 1900'lü yıllarda erkek modası için vazgeçilmez bir konumdaydı. Erkek giyimi simgeleyen parçaların kadınlara uygun olacak şekilde üretilmesiyle oluşturulan maskülen tarz, son dönemlerde hem güzel hem de güçlü gözükmek isteyen kadınların vazgeçilmezi oldu. Ayrıca moda tarihinin tozlu rafları arasında yerini aldığı düşünülen trendler, unutulmadıklarını kanıtlarcasına bir bir gün yüzüne çıkıyor. Bugün artık elli sene öncesinin şıklık alametleri olan parçalar vintage adıyla vitrinlerde yerini alıyor. Süveter de modadaki maskülen ve eskiye dönük değişim sayesinde kadın giyimin yükselen trendlerinden biri haline geldi. Süveterin yalnızca golf sahalarına ve üniformalara özgü bir şey olduğunu düşünenler kesinlikle yanılıyor!

Yılın her ayında kullanabileceğiniz, modası asla geçmeyen bir parçadır süveter. Soğuk günlerde süveteri içine uzun kollu gömlek ya da bluz giyerek kombinleyerek asla eskimeyen klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Süveterinizin üzerine giyeceğiniz havalı bir trençkot, ölçülü ve zarif stilinizi vurgular. Süveter sadece bir kış giysisi değildir, yaz aylarında giyilmek üzere üretilmiş ince dokuda süveter modellerimiz de bulunmaktadır. Yeri ve zamanı olmayan süveter ile zamansız şıklık kavramıyla tanışın.

Süveter şıklığında yeni misiniz? Beyaz, siyah, kırmızı gibi giyimde klasikleşmiş renklerle başlamayı deneyin. V yaka süveter en bilindik ve şık süveter modelleri arasındadır. Klasik renkte bir v yaka süveteri tarzınıza uygun takılar ve çantalar ile birleştirerek çabasız ve ölçülü bir şıklığın kapılarını aralayabilirsiniz. Gösterişli ve cesur bir tarza sahip olanlar için ise dikkat çekici renk ve desenlerde süveter modellerimiz bulunmaktadır.

Örgü süveter modellerimiz iş hayatında da günlük kullanımda da yumuşacık dokusuyla size şıklık kadar rahatlık da sunarak her daim evinizde hissetmenizi sağlayacak. Genellikle gömlekler ile kombinlenen örgü süveterler size ciddi bir hava katar. Yün dokudan örgü süveterler soğuk kış ve sonbahar günlerinde içinizi ısıtır. İlkbahar aylarında ise tişörtlerinizin ve kısa kollu gömleklerinizin üzerine giyeceğiniz ince örgü süveteriniz ile romantik ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

V yaka süveterinizi bol kesim gömlek, İspanyol paça kumaş pantolon ve şık topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek işyerinin yıldızı olmaya ne dersiniz? Peki ya jean üzerine giyeceğiniz ekose desenli bir süveter ile kolej modasını jean aykırılığıyla buluşturmaya? Örgü süveterinizi plajda bile giyebileceğinizi söylesek? Süveter, pek çok farklı şekilde kombinlenmesiyle kullanışlı bir parça olarak öne çıkmakta. Süveterinizi dilerseniz etek, dilerseniz şort, dilerseniz de pantolon ile giyebilirsiniz. Bir süveteri kullanarak tarzınıza romantik, klasik ya da aykırı bir hava getirmek sizin elinizde.

Unutmayın, herkes için üretilmiş bir süveter vardır! Farklı kesim, desen ve renkte üretilmiş süveterlerimiz arasında size hitap edeni bulmak için alışverişe başlayın!