Bayan Spor Ayakkabı

Converse Sneakers

Converse Sneakers

149.00TL 329.00TL

Converse Sneakers

Converse Sneakers

169.00TL 349.00TL

Mudo Günlük Sneakers

Mudo Günlük Sneakers

179.99TL 379.99TL

Converse Sneakers

Converse Sneakers

199.00TL 409.00TL

Que Deri Sneakers

Que Deri Sneakers

229.00TL 759.00TL

Que Sneakers

Que Sneakers

229.00TL 759.00TL

Lacoste Sneakers

Lacoste Sneakers

249.00TL 513.00TL

Que Sneakers

Que Sneakers

249.00TL 699.00TL

Nike Deri Sneakers

Nike Deri Sneakers

260.00TL 520.00TL

Nike Deri Sneakers

Nike Deri Sneakers

260.00TL 520.00TL

Nike Deri Sneakers

Nike Deri Sneakers

260.00TL 520.00TL

NetWork Deri Sneakers

NetWork Deri Sneakers

265.00TL 659.00TL

Que Deri Sneakers

Que Deri Sneakers

269.00TL 759.00TL

Lacoste Sneakers

Lacoste Sneakers

279.00TL 584.00TL

Nike Sneakers

Nike Sneakers

290.00TL 580.00TL

Que Sneakers

Que Sneakers

299.00TL 699.00TL

Lacoste Sneakers

Lacoste Sneakers

319.00TL 659.00TL

Lacoste Sneakers

Lacoste Sneakers

349.00TL 699.00TL


Bayan Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabılar kadın ve erkekler için vazgeçilmez ürünlerden biri. Yalnızca spor değil istediğiniz etkinliklerde giymeniz mümkün. Ayağı saran ve rahat yapısı ile günlük olarak çok sık tercih edilen ayakkabıların başında geliyor. Spor ayakkabılar sandaletlerden sonra en sevdiğimiz ikinci ayakkabı çeşidi diyebiliriz. Biz rahat olmayı seviyoruz. Yazımızın devamında kadın spor ayakkabı model ve kombin önerilerine ulaşabilirsiniz.

Basketbol ayakkabıları topuk ve ön tabanları kalın orta kısmı sıçramaya elverişli olması açısından daha ince olan kıvrımlı bir spor ayakkabıdır. Taban yüksekliği 3 santim kadar iken bilekleri düşüşte ayağın ve bileklerin zarar görüp bağ yırtılmalarını önlemek amacıyla normal spor ayakkabılara oranla daha yüksek olabilir. Bu ayakkabıları kot pantolon, tayt, tişört gibi ürünlerle günlük kullanım için kombinlemeniz mümkün. Okulda ya da alışverişte size rahatlık sağlayacaktır. Sırt çantaları ile çok şık ve spor göründüğünü söylememiz gerekiyor.

Koşu ayakkabıları ayağın koşarken ve yürürken daha iyi kıvrılmasını sağlamak amacıyla bilek kısmındaki kumaşın daha az olduğu ve tabanın da sürtünmeyi azaltmak için daha düz ve tek parça olduğu spor ayakkabılardır. Genel olarak üç santime kadar çıkan taban yüksekliğine sahiptir. Bağcıklı ya da cırt cırtlı olabilirler. Biz özellikle üstleri daha ince kumaştan olan esnek koşu ayakkabılarını çok beğeniyoruz.

Sneakers ülkemizde en çok kullanılan spor ayakkabılardır. Aslında kelime anlamı zaten spor ayakkabı olmasına rağmen o kadar çok sevilmiş ve tüketilmiştir ki altında ayrı bir kategori oluşturacak kadar çeşit türemiştir. Sneakerlar çoğunlukla bağcıklı, çok hafif tırtıkları olan, düz tabanlı ayakkabılardır. Bu ayakkabılar günlük aktivitelerde kullanılmayı uygundur ve kombin yapması daha kolaydır. Bir kot pantolon, gömlek ile hem rahat hem elegant bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayrıca düz tabanlı ve bağcıklı olan ve hayatımıza babet çorabı sokan bildiğiniz o marka ile anılan ayakkabılar da sneaker alt tipidir. Biz tüm spor ayakkabılar içinde en çok sneakerları seviyoruz. Okulda, arkadaşlarımızla gezerken, yürüyüş yaparken hep onları tercih ediyoruz. Bu ayakkabıları etek, elbise, şort, pantolon, gömlek, tişört gibi aklınıza gelen her kıyafet ile kombinlemeniz mümkün. Şık bir çanta ve ekleyeceğiniz diğer aksesuarlar ile en şık kombine sahip olabilirsiniz. Bizden duymuş olmayın ama gelinliğinin altına giyen bile gördük!

Yürüyüş ayakkabıları da koşu ayakkabıları gibi ayağı saran fakat bileği engellemeden sağlığını koruyan ayakkabılardır. Çoğunlukla esnek kumaştan yapılır ve tenis ya da basketbol ayakkabıları kadar tırtıklı bir taban sahip değildir. Taban yüksekliği de yaklaşık iki santim kadar olan bu ayakkabıları da dilediğiniz gibi pantolon ve şort ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle yeni yerler keşfederken siz de bizim gibi yürümeyi seviyorsanız mutlaka bir yürüyüş ayakkabısı edinmelisiniz.

Günlük spor ayakkabılar da sneakerlar gibi çok tercih edilen ürünlerdir. Her renk ve desenden bulabileceğiniz gibi okulda, dışarda, iş yerinde giymeyi tercih edebilirsiniz. Kıyafetleriniz ile kombinlemeniz de son derece kolaydır. Tabanları yine 2 - 3 santim civarındadır ve çoğunlukla düz tabanlara sahiptir.

Tenis ayakkabısı, koşma ve sıçrama aktivelerini aynı anda yaptığınız bir aktivite olan tenis için özel üretilen ve bu iki ihtiyacı da karşılayan bir ayakkabıdır. Hem tırtıklı bir tabana sahip hem de bileğin rahat hareket ederken burkulma ve kas yırtılmalarını önleyecek biçimde dikilir. Bu ayakkabıları da tenis kortları dışında günlük olarak giyebilirsiniz. Şort ya da kot pantolonların altında daha şık göründüğünü belirtmek gerekir.

Deniz ayakkabıları su içinde rahat etmeniz sağlayacak kumaşlardan üretilir. Bu ayakkabılar ayak şeklini alarak dalış ve yüzmeye uygundur. Özellikle taşlık sahiller için sıkça tercih edilen ürünlerdir. Kıvrım için esnek kumaştan üretilmiştir. Tabanları düz ve esnektir. Çoğunlukla ön ve arka kısımlarında dil adı verilen kumaş parçaları bulunur. Bu parçalar ayakkabıyı giymenizi kolaylaştıracaktır. Deniz ayakkabılarını plaj ürünleri ile kombinlemeniz mümkün iken sahil dışında da şort ve etekler ile kullanabilirsiniz.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın spor ayakkabı modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. MyGardırop'da yaklaşık 20.000 çeşit bayan ayakkaı modeli bulunmaktadır. Aradığınız ayakkabıyı bulmak için sol taraftaki detaylı filtreleme aracını kullanabilirsiniz..