Bayan Salopet


Bayan Salopetler

Salopet denince gözlerimizin önünde seksenli yılların genç kızları canlanır. Seksenlerde altın çağını yaşamış olan salopet, seksenleri izleyen otuz yıl boyunca dönemsel olarak trend haline geldi. Son dönem modaya hakim olan "zamansızlık" kavramı salopette de kendini gösteriyor ve salopetler, vitrinlerde kalıcı bir yer edinmişe benziyor. Salopetin tasarımında esin kaynağı olarak bahçıvan tulumları kullanılmıştır, salopet bu yönüyle natürelliği ve baharın gelişini çağrıştırır. Ancak moda aykırılığı sever! Tasarımcılar yaz kıyafeti niteliğindeki salopeti her mevsime adapte etmiş ve bu şekilde salopet, zaman tanımadığı gibi mevsim de tanımayan bir parça haline gelmiştir. Onun bu kadar sevilmesinde ve dönüp dolaşıp trend olmasında; tek parça olmasının sağladığı çabasız şıklık kadar kuşkusuz yıldızı salopet olan bir kombinin sağladığı sevimli görüntü de etkilidir. Salopet ile zahmetsiz ama bir o kadar da stil kombinler oluşturmak için alışverişe başlayın!

Sırt dekolteli, v yaka, dantel detaylı ve kruvaze gibi salopet modelleri daha feminen bir görünüm elde etmek isteyen kadınlara hitap eder. Bu görünümü sağlamak için dar kesimli salopet tercih edin. Feminen görünümünüzü babet, stiletto, topuklu ya da topuksuz sandaletler ile vurgulayın.

Aykırılığın ve gençliğin simgesi olan denim, son yüzyılın vazgeçilmez kumaşıdır. Denimden üretilmiş kot salopet modellerimiz daha genç ve sportif bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yaz aylarında kot salopet modellerimizi kısa kollu basic tişört ya da kolsuz bluz üzerine giyebilirsiniz. Bu görünümü bir sahil turunda sandalet, arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir günde spor ayakkabısı ile tamamlayarak klasik ama asla eskimeyen görünümün kapılarını aralayın.

Kot salopet kış aylarında da favori! Soğuk günlerde kot salopetinizi renkli triko, yün kazak ve gömlekler ile kombinleyerek denimin yarattığı tekdüze izlenimi kırın. Dinamik bir stil için kombininizi şal ya da atkı ile hareketlendirin. Bot ve çizmeler, bu tarzın en önemli tamamlayıcısıdır. Salopeti stilinizin nötr bir parçası haline getirmek istiyorsanız dikkat çekici uzun palto kullanın. Kot salopetinizi kot gömlek modellerimiz ile kombinleyerek denim-on-denim trendinin bir parçası olabilirsiniz. Parçanın kendisinin değil yapıldığı materyalin vurgulandığı bu seçenek, alışılmışın dışında ve trend bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

İyi bir sokak stili sahibi olmak, havalı gözükmek demektir. Beş dakikada oluşturulmuş izlenimi yaratan kombinler sokak stilinin önde gelen akımlarından olan salaşlığın tanımını oluşturur. Kot salopet ile salaş bir tarz yaratmanız mümkündür. Bol kesim bir jean salopet, rahat bir sweatshirt ve oversize palto; salopet ile oluşturabileceğiniz alışıldık ama bir o kadar da eskimeyen bir görünümün altını çizer.

Tarzınızı tanımlayan kelimenin sportif ya da şık olması fark etmez. Salopet modellerimiz ile ister içinizdeki haylaz kız çocuğunu yansıtın, ister salopetle oluşturacağınız kombininizi daha feminen parçalarla tamamlayarak seksapalitenizi açığa çıkarın. Salopet, her kadının dolabında bulunması gereken oldukça kullanışlı bir parçadır. Yaz aylarında kullandığınız bir salopeti kış aylarında da kullanarak gardırop bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Elbise, şort ve pantolonun tuluma adapte edilmesiyle oluşturulmuş pek çok farklı salopet modelimiz bulunmaktadır.

Sitemizde onlarca kaliteli salopet modeli uygun fiyatlara sizleri bekliyor!

Bu kategoride henüz ürün yok!