Bayan Plaj Çantası


Bayan Plaj Çantaları

Çantalar kadınların vazgeçilmezi. Hangi türü olursa olsun sevilerek kullanılıyor ve gardıropların neredeyse tamamını işgal ediyor. Siz de kadın plaj çantalar hakkında fikir almak ve kombin önerilerine ulaşmak istiyorsanız aşağıdan yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Plaj çantaları gerçekten çok fonksiyonel ürünler. Bu çantalar sayesinde sahilde geçireceğimiz zamanın konforunu ayarlamamız mümkün oluyor. E kumsalın özellikleri, zamanımızı nasıl değerlendirdiğimiz gibi etkenler de yapacağımız çanta seçimini etkiliyor.

Hasır plaj çantaları, tüm plaj çantası modelleri içinde açık ara en çok tercih edilen ürün. Hasır ürünleri sahillerde kullanmak son derece kolay ve çoğunlukla hasır çantaların boyutları da içerisinde koyacağımız eşya miktarını karşılıyor diyebiliriz. Geniş boyları sayesinde içerisine havlu, güneş kremi, yedek mayo, kitap, tarak gibi pek çok ürünü koyabiliyoruz.

Şeffaf ürünler son yıllarda ortaya çıkan bir akımın öncüsü aslında. Bu moda akımı tüm ürünlerde olduğu gibi plaj çantalarında da kendini gösteriyor. Şeffaf plaj çantalarının kullanımı gün geçtikçe artıyor. Özellikle kullanım ve temizlik kolaylığı şeffaf çantaların tercih edilmesine sebep oluyor. Çünkü çoğunlukla plastik kökenli ürünlerden üretilen çantalar silinir, makinede yıkanabilir özelliklere sahip. Özellikle renkli plaj giyim ürünleri ve şort, basic renkli tişört, bluz, sandalet gibi giyim ürünleri ile yapacağınız kombinlerin son derece şık ve bir o kadar da casual duracağını belirtelim.

Bez plaj çantaları da sıklıkla tercih edilen ürünlerden özellikle yalnızca sahilde değil, kültür turu yaparken de kullanılması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünlerin diğer bir güzel yanı da yıkanabilir olmaları böyle kirlenmelerini çok önemsemiyoruz. Biz de bez plaj çantalarını çok seviyoruz! Şort ve sandaletlerle tam yaz seyyahı gibi görünebilirsiniz. Ama bez çantaların bir kusuru var ki boylarının küçük olması. İçlerine yalnızca bir havlu sığdırabiliyoruz bu da hiç işimize gelmiyor açıkçası. Bu nedenle kumaş olan büyük plaj çantalarını tercih etmekteyiz. Büyük plaj çantalarının da güzel yanı kumaş olmaları yani onlar da yıkanıp temizlenebiliyor olmaları. Hem de derin iç hacimleri sayesinde havlu, krem, kitap, tarak Allah ne verdiyse doldurabiliyoruz. Ve büyük plaj çantalarının en güzel yanlarından biri de fermuarlı olmaları! Böylece cüzdan, telefon gibi ürünler kuma düşüp kaybolmuyor ya da çalınma olasılığı azalıyor.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın plaj çantası modellerine uygun fiyat ve yüksek çeşitlilik ile ulaşabilirsiniz. Tüm markaların en kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu kategoride henüz ürün yok!