Bayan Parka

GAP Parka

GAP Parka

399.99TL 699.95TL

Nautica Parka

Nautica Parka

599.00TL 999.00TL

Que Parka

Que Parka

779.00TL 2,599.00TL

Que Parka

Que Parka

839.00TL 2,799.00TL

Que Parka

Que Parka

839.00TL 2,799.00TL

Beymen Parka

Beymen Parka

1,119.00TL 1,599.00TL

Lempelius Parka

Lempelius Parka

3,273.00TL 5,455.00TL

Alexander McQueen Parka

Alexander McQueen Parka

7,350.00TL 24,500.00TL

Mr & Mrs Italy Parka

Mr & Mrs Italy Parka

28,410.00TL 47,350.00TL


Bayan Parkalar

Zengin Ürün Çeşidi Parka Modellerimizde

Son senelerin en hızlı şekilde moda dünyasına giriş yapan dış giyim tasarımı parkaları sunmaya devam ediyoruz. Bayan parkalar, zengin renk skalası ve farklı seçenekleri ile sizlerin beğenisini kazanıyor. Kapüşonu tüylü ya da daha sade; belden hafif kıvrımlı daha bol onlarca çeşit model için bayan parkalar kategorimize davetlisiniz. Parkanız içinde kendinizi çok havalı hissedeceksiniz. Cool bir görünüm kazandıran bayan parkalar, kadınların sokak modasındaki ilham kaynağı olmuş durumda. Her bir stile uyan parka modelleri ile günlük hayatınızda en iddialı parçası olacak. Zengin koleksiyonumuz ile bayan parkalar kategorimizdeki ürünler stil sahibi kadınları bekliyor

Kullanışlı parkalar sizi cezbedecek

Parkaların sıklıkla tercih edilmesinin bir nedeni de kullanım açısından pratik oluşlarıdır. Kapüşonları istenildiğinde çıkarılabiliyor ve parkanın yan kısımlarında genellikle kullanışlı büyük cepleri bulunuyor. Günlük kullanım için ideal pratiklikte olan bayan parkalar hem kuru hem de yağmurlu ya da karlı havalar için de ideal. Atkı ve eldiven aksesuarlarınız ile de parkanızı tamamlayabilir ve parkanıza hareket katabilirsiniz.

Çıkarılabilen kapüşonlu parkalara ilave parka kapüşonunda yer alan tüylü kısmı da çıkan bir parka modelini tercih edebilirsiniz. Farklı kullanımlara sahip parkanız ile her gün farklı bir parka giymiş izlenimi kazanabilirsiniz.

Soğuk havaların en ideali parka modelleri

Bayan parkalar içleri genellikle tüylü olarak üretilir. Böylelikle de vücudunuzu sarar ve tüyler sayesinde soğuk havalarda sizi üşütmez. Daha yumuşak havalar içinde parka modelleri mevcut; içi tüylü olan modellerin aksine kumaşları biraz daha ince olmak ile beraber soğuk havalarda kullanıma elverişli değillerdir; ancak soğuk hava geçişleri için de üstünüze hem çok yakışır hem de havaya uygundur.

Parkaları nasıl kullanabilirsiniz

Günlük tüm kıyafetlerin üzerinde harika bir dış giyim ürünüdür parkalar. Kot pantolon ve bir kazak üstüne alacağınız parka ile kış mevsiminin en şıkları arasında yer alabilirsiniz. Üstelik bunu da çok para harcayarak yapmak zorunda değilsiniz. Bayan parkalar kategorimizde onlarca farklı stildeki parka modelini çok uygun fiyatlara sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şık parka modellerini gördünüz mü?

Bazı parka modelleri günlük kullanım için uygunken bazı parkalar ise nakış ve işlemeleri ile çok daha şık kombinlere uygundur. Şık parkalar sayesinde kıyafetlerinizi çok daha ihtişamlı bir görünüme sokabilirsiniz.

Sık tercih edilen parka renklerini merak ediyor musunuz?

Parka modellerinin oldukça fazla tercih edilen renkleri var. Mesela; sarı, yeşil, haki, lacivert ve siyah bayan parkalar çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi de parkaların sıklıkla günlük kıyafetler ile tercih edilmesi ve oldukça fazla giyilmesidir.

Parka modellerinde son trendler

Oversize modası bayan parkalar için de geçerli olmaya başladı. Parkanızı bu sene alacaksınız oversize modellerimize göz atabilirsiniz. Yağmura dayanıklı, kaliteli kumaştan üretilen tüm bayan parkalar kapınıza kadar teslim ediyoruz. Büyük beden modası kısaca oversize olarak adlandırılan akıma üzerinizden düşer gibi duran ya da erkek arkadaşınızın parkası görünümündeki modeller ile katılabilirsiniz. Parkanızın içine de bol kazak giymeyi ihmal etmeyin. Bu seçim ile sokaklarda tam bir ikon gibi görünebilirsiniz.

Uygun fiyat aralıklarımız ile şık olmak artık çok daha kolay

En kaliteli bayan parkalar sizleri bekliyor. İnceleyin ve karşılaştırın. Hafta sonları kot pantolonlarınız ile tam uyumu yakalamak için bayan parkalar kategorimize göz atın ve güvenli alışveriş ortamında en beğendiğiniz modeli kapınıza kadar getirtin.