Bayan Pantolon


Bayan Pantolonlar

Önceleri erkek ürünü olsa da pantolonlar uzun zamandır kadın gardıroplarının da demirbaş ürünleri arasında yer alıyor. Kadın hareketlerinin sonucu olarak ortaya çıkan kadınların pantolon kullanması bugün muazzam yaygın. Bu denli fazla kullanıldığından da pek çok alt kategoriye ayrılıyorlar. Aşağıda kadın pantolonlarıyla ilgili daha fazla bilgi ve kombin fikrine ulaşabilirsiniz.

Kot pantolon en sık kullanılan kadın pantolon türlerinden biridir. Bu pantolonları kazak, gömlek, basic, desenli, baskılı fark etmeksizin tüm tişört türleri ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Özellikle casual ve rahat bir giyimi seven kadınlar için çok beğenilen ürünler olan kot pantolonlar sandalet, spor ayakkabı ile kullanılabileceği gibi topuklu ayakkabılar ile kombinlenerek de kullanılabilir. Ayrıca kot pantolon ürünlerinde yüksek, normal ve düşük bel seçeneği de bulunuyor.

Kumaş pantolon özellikle çalışan kadınların en sık kullandığı pantolon türüdür. Ofisler resmi görünüşü nedeniyle çoğunlukla kumaş pantolonları şart koşmaktadır. Bu nedenle ürünleri gömlek, ceket ve kazakla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca topuklu ayakkabı ile kombinleyerek elegant ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kumaş pantolonların bel ölçüleri çoğunlukla standart olmakla beraber bol paça, dar paça ve boru paça gibi seçenekleri mevcuttur. Güçlü bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez ürünler arasına yazılabilir.

Yırtık pantolonlar özellikle kot ürünlerin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Özellikle spor tarzları sevenler için güzel bir alternatif sunan yırtık pantolonları baskılı ve basic tişörtler ile kullanarak havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca sandalet, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı fark etmeksizin tüm ayakkabılar ile uyumlu oldukları için birden çok kombin ile kullanabilirsiniz.

Erkek giyiminde yaygın olarak kullanılan kargo pantolonlar kadın ürünleri arasında da yaygın kullanılmaktadır. Kargo pantolonlar kısa ve vücuda oturan yapısı ile rahat olmakla beraber ve geniş bir hareket alanı sağlamaktadır. Bu ürünleri de zevkinize göre tişörtler ile kombinleyebileceğiniz gibi özellikle spor ayakkabılar ile rahat bir görünüm elde edebilirsiniz.

Keten pantolonlar özellikle yaz aylarının bunaltıcı havasında tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Ketenin hava aldıran hafif yapısı sayesinde rahatça gezip eğlenebilir ve hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Bu pantolonları da zevkinize göre basic tişörtler ile kullanabilirsiniz. Ayrıca sandalet ve spor ayakkabılar işle kombinleyerek rahat ve günlük bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında tercih edilen diğer bir pantolon türü de şalvar pantolonlar. Bu pantolon türü özellikle aktif bir yaşantıya sahip ve rahatınıza düşkün biri iseniz kullanabileceğiniz giyim ürünlerinden. Çünkü hem vücutta duruşu ile hem de kumaş türü ile size geniş bir hareket alanı sağlamakta. Şalvar pantolonlar kadın erkek fark etmeksizin yerli ve yabancı pek çok ünlü isim tarafından da tercih edilmektedir.

Boyfriend pantolonlar günlük sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından sevilen ürünlerden biri. Bu pantolonların yırtık, kıvrık paçalı, yamalı, desenli biçimleri de mevcut. Kullanacağınız diğer ek ürünler ile rahat günlük ve spor tarzlara sahip olabilirsiniz. Bu ürünler ile gömlek, tişört, yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, sandalet gibi ürünleri kombinleyebilirsiniz.

Kadınlar tarafından özellikle son zamanlarda severek giyilen bir diğer pantolon türü de havuç pantolonlar. Adında geçtiği gibi yalnızca turuncu renkli değiller. Kullanım alanları ise oldukça geniş. Kumaş yapısına bakıldığında aslında kumaş pantolonların kullanıldığı her yerde kullanılabilir; yani bu pantolonları ofis hayatınızda da kullanabilirsiniz. Buna karşın havuç pantolonlar kumaş pantolonlara göre daha spor bir görünüme sahip olduklarından herhangi bir kombin yapmanız mümkün. Özellikle kadın body ile tercih edilen bu pantolonların kurdeleli, kemerli ve düz modelleri de mevcut. Ayrıca boyları bilek üstü ya da altı biçimde uzunlu kısalı olabiliyor. Kesimleri sayesinde havuç pantolonlarda pek çok pantolon çeşidi gibi kadınlara geniş bir hareket alanı sağlıyor.

Anne adaylarının hayatını kolaylaştıran bir diğer ürün de hamile pantolonları. Bu ürünlerin kesimleri sayesinde anne adaylarının bel ve karın bölgelerine baskı yapması engelleniyor. Ayrıca ürünlerin dikişleri çoğunlukla bel ve sırtı destekleyecek şekilde üretildiğinden anne adaylarının sağlığını korumaya biraz yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Kumaşları esnek ve hava alan kumaşlar olduğu için kullanımı da çok rahat ve sağlıklı.

İspanyol paçalar moda dünyasının tarihe gömemediği sayılı ürünlerden yalnızca bir tanesi. Seksenli yılların modası olmalarına rağmen hale sevilerek giyiliyor. Bu ürünleri bu denli spesifik hale getiren İspanyol matadorların kıyafetlerinden esinlenilmiş olması adını da buradan almakta. İspanyol paça pantolonlar kesimleri sayesinde kalçaya tam oturarak çekici bire görünüm vermekle beraber bol paçaları sayesinde bedenin diğer kıvrımlarına da dikkat çekiyor. Bu ürünü de gömlek, tişört, topuklu ayakkabı, babet gibi zevkinize göre pek çok çeşit ürünle kombinleyerek tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Her yaştan kadının severek giydiği bir diğer ürün ise yüksek bel pantolonlar. Bu pantolonlar kot, esnek kumaş gibi pek çok kumaş türünden yapıldığı gibi kısa gömlek ve tişört giyimine uygun olduğundan da tercih edilmekte. Vücudu saran yapısı nedeniyle beli ince kalçaları biraz daha geniş göstererek bel kaçla oranını sabitlemekte bu nedenle vücuda çekici ve kadınsı bir görünüm vermektedir. Zevkinize göre ister casual ister resmi bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle genç kadınların gözdesi olan bu pantolon türü topuklu ayakkabı, sandalet ve spor ayakkabılar ile kombinlenebilir.

Bol paça pantolonlar ise özellikle kumaş pantolonlar içinde en yaygın olan paça türlerinden biridir. Her kumaş türünden pantolonda kullanılabilir. Tercihinize göre gömlek ya da tişörtle kombinleyebileceğiniz gibi topuklu ayakkabı ile de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Deri pantolonlar ise son yıllarda popüler olan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünleri de tercihinize göre gömlek ve bluzlar ile kombinleyebilir, ayrıca topuklu ayakkabılar ile çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kadife pantolonlar ise uzun yıllardır kullanılan ürünlerden biri. Kadife kumaşın kendine has çekiciliği nedeniyle üstü biraz sade tutmak isteyebilirsiniz. Bu pantolon ile akşam yemeğine, ofis çalışmasına ya da özel bir etkinliğe gidebilirsiniz.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin sevilen bir diğer tür de kamuflaj pantolonlar. Bu pantolonların özelliği çoğunlukla toprak tonlarında olması bu özelliği ona spor bir görünüm katıyor. Ayrıca kumaş yapıları da bu görünüme uygun tasarlanmakta böylece spor ve rahat bir tarz isteyen kadınların tercihi haline gelmektedir. Bu ürünü de zevkinize göre kombinleyerek kendinize ait bir tarz oluşturabilirsiniz.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın pantolon ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tüm markaların kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.