Bayan Kol Çantası


Bayan Kol Çantaları

Kol çantaları kadınların gardıroplarını en fazla işgal eden ürünlerdir desek yanlış olmaz herhalde! Hem kullanışlı hem de şık olmaları sebebiyle çok sık tercih ediliyorlar. Bu da kol çantalarının pek çok farklı türü olmasına sebep oluyor. Dilerseniz kadın kol çantaları, kombin önerileri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kol çantaları özellikle yoğun iş hayatında mücadele eden kadınların sıkça tercih ettiği bir ürün. Hem çantanın bölüm sayısı hem de genişliği bu özelliğe uygun olarak tasarlanıyor. Kol çantalarının deri, suni deri, hasır, nubuk, süet, kumaş gibi pek çok farklı özelliğe sahip olanları olduğu gibi kimisi fermuarlı, kimi klipsli kimisi ise düğmeli olabiliyor.

Özellikle deri olanlarının yine sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Hem her mevsimde kullanışlı olması hem temizlemesi kolay olması hem de elegant çizgisi ile deri kol çantaları sıkça tercih ediliyor. Bu çantaları kumaş pantolon, gömlek, ceket ve topuklu ayakkabı ile kombin yaparak ofiste, toplantıda, akşam yemeğinde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz etek ve elbise ile kombinlemeniz de mümkün.

Özellikle büyük kol çantaları iç derinlikleri nedeniyle kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Sizin de yanınızda taşımak zorunda kaldığınız bolca eşyanız varsa büyük kol çantalarını tercih etmelisiniz.

Tercih edilen bir diğer kadın kol çantası türü de spor kol çantaları. Spor omuz çantalarındaki gibi kadınların bu ürünleri de sıklıkla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Spor kol çantaları genelde silinebilir kumaştan yapılan ve çoğunlukla eşofman, tayt ya da kot pantolon ile kombin yapabileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünleri sweatshirt, basic tişört gibi üst giyim ürünleri ile kombinlemeniz de mümkün. Spor kol çantaları özellikle spor salonlarına giderken, seyahate çıkarken, kamp yaparken tercih edilebilecek kadın kol çantalarındandır

Tüm kol çantası modellerini incelemek için şu sayfaya bakabilirsiniz. MyGardırop’da 8.500’ün üzerinde bayan çanta modeli mevcuttur. Ana sayfamızdaki menüden istediğiniz türün sayfasına gidebilirsiniz.