Bayan Kartlık


Bayan Kartlıklar

Kartlıklar özellikle gün içinde iletişimde kalmamız gereken, onlarca firma, banka ve kişilerin kartvizitlerini saklamada kurtarıcımız oluyor. Kartlıklar, (kartvisitlik de deniyor) adı züernde kartvizitleri düzenli tutmaya yarıyor. Genellikle erkeklerin tercih ettiği bir ürün olmakla beraber kadınların da artık sıkça tercih ettiğini söyleyebiliriz. Artan tüketim ihtiyaçlarımız ve iletişim ağımız nedeniyle artık cüzdanların içinde yer alan kart yerleri tek başına yeterli olmuyor ve sırf kart koymak için kartlıklar kullanmak durumunda kalıyoruz.

Metal kartlıklar dışı metal olan içinde çift taraflı kart bölmesi olan bir kartlık türüdür. Bu kartlığı kullanarak kartların kırılarak zarar görüp kullanılmaz hale gelmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca metalik grinin elegant duruşu sayesinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Metal kartlıklar çoğunlukla profesyonel bir çizgi taşır. Bu nedenle sıkça tercih edilir.

Deri kartlıklar ise metal kartlıklara oranla daha sık erkekler tarafından tercih edilir. Cepte taşıması kolay oluşundan kimi zaman cüzdanın arasına koyarak kullanılır. Kadınların daha sık metal kartlıkları tercih ettiğini belirtsek de deri kartlıkları da kullanırlar. Deri kartlıklar cüzdan gibi de kullanılabilir. İçinde banknot koyabileceğiniz bölümleri de vardır.

Kartlık modellerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz. Hazır kartvizitliklere bakarken cüzdanlarımıza da bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.