Bayan Kapri


Bayan Kapriler

Kapri pantolon bilek hizasından yaklaşık beş ya da altı santim kısa olan pantolonlara verilen isimdir. Her renk ve kumaş türünden üretilen kapriler kumaşlarına göre farklı etkinlik ve mekanlarda giymeyi tercih edebileceğiniz pantolonlardır. Örneğin keten kapri pantolonu günlük aktivitelerinizde kullanmak için giyebilirken, likralı kumaştan yapılmış bir kapri pantolonu ofiste de tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabı, sandalet, sneaker ile kombinleyebileceğiniz gibi kumaşına uygun olarak yüksek topuklu ayakkabı ya da babet ile kombinlemeniz de mümkün. Ayrıca kapri üzerine tişört, bluz ve gömlekten birini tercih ederek giyebilirsiniz.

Kumaş kapriler özellikle iş hayatında yaz aylarında da tercih edebileceğiniz giyim ürünleri. Kumaşlarının mevsimsel uygunluğuna dikkat ederek, tercih ettiğiniz bir ceket ile kullanabilirsiniz. Ayrıca gömlek ya da bluzlar ile de kullanabileceğiniz kadın kapri pantolonları yaz aylarında ofis hayatının kurtarıcısı olmaktadır.

Bunlar dışında penye ya da tercih ettiğiniz herhangi bir kumaş ile kapri pantolonu yaz aylarında ofis dışında, gündelik hayatınızda, eğlenirken, alışveriş yaparken, seyahat ederken kullanabilirsiniz. Bunun için de sizlere tişört ya da bluzları öneriyoruz. Ayrıca sandaletlerle kombinleyerek rahat ve şık bir görünüme sahip olmanız mümkün. Kendi zevkinize göre aksesuarlar ve takılar ile süsleyerek özgün tarzınızı oluşturup göz kamaştırabilirsiniz.

Değişik biçim ve kesimler bulunan kapri pantolonlar da yok değil. Dizleri ya da bacaklarından biri eskitilmiş ya da zımparalanmış yırtık kapri pantolonlar ile bilek kısımları bağcıklı olan modeller bu aralar çok seviliyor diyebiliriz. Aynı zamanda eşofmanı ev sınırlarından çıkartmak gibi muhteşem bir amaca da hizmet ediyorlar. Çünkü bu aralar kapri eşofmanlar da moda dünyasını bir sirkelemiş durumda!

Ayrıca yaptığımız derin araştırmalara ve gözümüze takılanlara göre Dua Lupa da yaz aylarında yüksek topuklu ayakkabı ve ceket kombini ile body - kapri pantolonu seçen isimlerden. Siz de beğendiğiniz bir kapri pantolonu gönlünüzden geldiğince kombinleyebilir, etrafınıza neşe ve özgünlük saçabilirsiniz. Hollywood ünlülerini bile kıskandıracak kombinler yapmak sizlerin elinde.