Bayan Hırka


Bayan Hırkalar

Havanın henüz ısınmadığı ama çok da soğuk olmadığı dönemlerde mont ya da ceket giyerseniz sıcaklarsınız ama üzerinize bir şey almazsanız da üşürsünüz. İşte, böyle dönemlerde imdadınıza hırka yetişir! Mevsimsel geçişlerde her türlü kombinin baş tacı olan hırka; rüzgarlı yaz gecelerinde mutlaka yanımıza aldığımız, kışları ise sarınarak ısındığımız ayrılmaz bir parçamızdır. Özetle altın çağını ilkbahar ve sonbahar aylarında yaşasa da hırkayı dört mevsimde de dolaplarımızdan kaldırmayız. Uzun ya da kısa, pamuklu ya da yünden yapılmış olsun; hırkalar kombinlerin en önemli tamamlayıcısıdır.

Sitemizde pek çok farklı modelde hırka bulabilirsiniz. Klasik hırkalar, çok fazla parçadan oluşan hareketli kombinlerin mükemmel bir dengeleyicisidir. Ayrıca klasik bir tarza sahip hırkalar ofis yaşamında da çalışan kadınlar için biçilmiş bir kaftandır. Püskül ya da desen gibi detaylar içeren hırkalar ise sade bir kombini tek dokunuşta hareketlendirmek için kullanılabilir. Ya da oldukça dinamik bir görünümün peşindeyseniz bu tarz hırkaları hareketli parçalarla da kullanabilirsiniz. Her kadının dolabında şıklığı ve sıcaklığı aynı anda sunan birkaç hırka mutlaka bulunmalıdır!

Hava açık gözüküyordu, dışarı çıktınız ve birden yağmur yağmaya mı başladı? Kapşonlu hırka modellerimizden birine sahipseniz şemsiyenizi unuttuğunuz için üzülmenize gerek yok! Kapşonlu hırka fonksiyonelliğiyle öne çıkmasının yanında kombinlerinize sportif bir şıklık katar.

Triko hırka asla geçmeyen triko modasının hırka modellerindeki yansımasıdır. Kullanılabileceği mevsime göre değişiklik gösterecek şekilde kalın ya da ince üretilebilen triko hırka, neredeyse her tarzda kıyafetle uyum sağlayabilecek kullanışlı bir parçadır. Triko hırkanızı rengine göre kumaş pantolon ya da kot pantolonla birlikte giyebilirsiniz. Uzun hırka ise son dönemde yükselen trendlerden biri. Soğuk havalarda uzun hırka ile oluşturulmuş kombinler stil bir görünüm sağlamanın yanında kişiye duruş sahibi bir hava da katmasıyla oldukça beğeniliyor. Uzun triko hırka ise triko hırka ve uzun hırka gibi iki vazgeçilmez görünümü birleştirerek hem havalı hem de klasik bir görüntüye sahip olmanızın anahtarı olabilir. Basic tişört ya da uyumlu renklerde bir kazağın üzerine giyeceğiniz uzun triko hırka ve bu parçaların altına giyeceğiniz bir skinny jean ile kataloglardan fırlamış gibi bir görünüme sahip olabilirsiniz! Bu görünümü çizme, bot, şapka ve atkı gibi kışa özgü ürünlerle tamamlayın. Eğer boyunuz uzun değilse topuklu botlar ile uzun hırkanın boyunuzu kesmesini önleyebilirsiniz. Örgü hırka sahip olduğu çeşitli kalıplar ile kombinlerinizi tamamlayarak istediğiniz gibi bir havaya ulaşmanızı sağlayan diğer bir hırka çeşididir. Salaşlık ise son dönem modanın gözde akımı. Boyfriend jeans, bir çift bot, salaş kazak ve üzerine giyeceğiniz salaş hırka ile modadaki bu rahat tavrın bir parçası olabilirsiniz!

Sitemizde tarzınıza ve beğeninize uygun pek çok farklı çeşitte bayan hırka modelimiz bulunmaktadır. Hırka şıklığının bir parçası olmak için alışverişe başlayın!