Bayan Evrak Çantası


Bayan Evrak Çantaları

Kadınların çantaları yıllardır konuşulan ve üzerine türlü şakalar üretilen bir konu oldu. İçinde bir eşya aramak ise neredeyse toplumsal bir kaosa sebep olmakta ve kurtarma timi gerektirmekte, pek çok aile çantadan bir türlü çıkamayan yuva yıkan ev anahtarları yüzünden parçalanmakta, nice yiğit abiler kadın çantalarını saklayacağım diye çeşitli yerli dans figürleri sergilemekte. Uzayda kara delikler var mı bilmiyoruz fakat kadın çantalarında kesinlikle var! Yine de biz çantalarımızdan vazgeçmiyoruz! Hatta aramızda kalsın biz evimizde onlara özel bir kutu bile ayırdık. Evet, neyse güldük eğlendik konumuzun özüne dönelim kadın çantalarının bu kadar karmaşık olmasının türlü sebepleri var çünkü kadınlar erkeklere oranla daha fazla eşya ile evden çıkmak durumunda kalıyorlar maalesef!

Bu denli çok kullanıldığı için de haliyle çantalar da yerlerine, yaşa, kullanım şekli ve ihtiyaca göre türlü şekil, renk ve desende dikiliyor çok çeşitli materyaller kullanılıyor. Bu çeşitlilikten nasibini alan bir kadın çanta türü de evrak çantaları. Kadın evrak çantaları çoğunlukla boyun ve kol askılı olmakla beraber elde taşınacak biçimde dikilenleri de mevcuttur. Kumaş ya da deri olabilecekleri gibi farklı fermuar özelliklerine de sahip olabiliyorlar. tabii en çok fermuarlı olanları tercih ediliyor.

Kadın deri evrak çantaları ise en çok tercih edilen çantalar türlerinden biri. Bizce çok şık görünüyor ve avukat ya da CEO olmamıza gerek kalmadan kullanasımız geliyor! Gerçekten bu çantaların içine illa evrak koymak durumunda değilsiniz. Sırt çantası taşımak istemediğiniz ya da çok eşyanızın olduğu bir durumda da deri evrak çantası kullanabilirsiniz. Özellikle üniversitedeki kadın öğrencilerin çok sık tercih ettiği bir model olduğunu söyleyebiliriz. Hem spor hem de elegant bir görünümü olduğu için pek çok biçimde kombinlemeniz mümkün.

Biz bu kombinlerin içinde en çok pantolon, gömlek ve bot ile kombinlemeyi seviyoruz. Biraz sonbahar seven insanlar olduğumuz için olabilir. Ayrıca deri evrak çantalarını dilerseniz etek ve elbise ile kombin yapmanız da mümkün. Beğendiğiniz kıyafetlerinize ekleyeceğiniz ek aksesuarlar ile kendinize özgü elegant ve şık tarzınızı oluşturabilirsiniz. Biz rahatımıza çok düşkün olduğumuzdan deri evrak çantalarını çok seviyoruz ve evet onlara da aşk şiirleri yazmayı sıkça düşünüyoruz fakat hiç yerimiz ve zamanımız uygun olmuyor maalesef ki üzülüyoruz tabi.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın deri evrak çantası modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tüm markaların en kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.