Bayan Deniz Şortu


Bayan Deniz Şortları

Moda, kendini ifade etme biçimlerinden biridir. Makyaj, saç stili, giyim tarzı, aksesuar kullanımı... Hepsi aslında kim olduğunuzu yansıtır. Plajlar gündelik hayatın sıkıntılarından ve normlarından uzak, en büyük derdinizin eşit şekilde bronzlaşabilmek olduğu yerlerdir. Burada güneşe doydukça pürüzsüzleşen bronz cildinizi neden fondötenle kapatasınız ki? Hangi saç modeli ılık ve tatlı bir şekilde esen rüzgarın güneş ışınlarının etkisiyle birkaç ton açılmış saçlarınızın arasında dans etmesi kadar güzel hissettirebilir? Plaj modası; genelgeçer güzellik anlayışından uzaklaşıp sadelik ve özgürlükle bütünleşmek demektir! Burada kişisel zevklerinizi yansıtan ana şey bikini veya mayo seçiminizdir. Ardından tabii ki plaj elbisesi, pareo ve deniz şortu gelir. Bunların arasından deniz şortu oldukça revaçtadır. Deniz şortunuzun üzerine giyeceğiniz güzel bir tişört ile yüzdükten sonra plaj aktivitelerine katılabilir ve tatil yaptığınız sahilin sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Bunun yanında bayan deniz şortları rahat hareket etme olanağı sağlaması ile kadınların yüzerken de tercih ettiği bir giyim ürünüdür. Bel bölgesinin lastikli ya da cırt cırtlı olması deniz şortlarının rahatlığına rahatlık katar. Suya uygun yapısı ile ağırlık hissi yapmaz ve mayo niyetine kullanılabilir.

Bayan deniz şortları erkek deniz şortlarına kıyasla daha kısa ve vücuda yapışan formlarda üretilmektedir. Ancak herkesin farklı zevklere sahip olabileceğini de göz önünde bulundurduk çünkü modanın çeşitlilik demek olduğunu biliyoruz! Süper mini boydan diz hizasına dek uzanan boy çeşitlerimizin yanında, vücudu saran dar versiyonlardan maksimum rahatlığı amaçlayan bayanlar için bol modellere dek pek çok farklı deniz şortu modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Plaj modasında favori desenler neler mi? Rengarenk çiçekler, gençliği ve tazeliği simgeleyen havasıyla bahçeler ile sınırlı kalmayıp plajlarda da floral desenlerin üzerinde can buluyor! Tropikal bitki ve meyve desenleri, tatilin uzaklaşmak ve bilinmeyeni keşfetmek üzerine kurulu havasını güçlendiriyor. Denizin dalgalarını çağrıştıran geometrik desenler, eğlenceyi ve dinamizmi vurguluyor.

Düz renkteki deniz şortlarından hoşlananlar için öneriler ise, her yaz olduğu gibi canlı ve sıcak renkler: kırmızı, turuncu, pembe ve sarı. Sıcak renk, bronzlaşan teninizi öne çıkarmak için en etkileyici ve cesur tercih olacaktır. Kırmızı ile dikkat çekin, turuncu ile eğlenceli yönünüzü yansıtın, pembenin masumiyetine ve size katacağı sevimli duruşa güvenin, sarı ile güneşin ışıltısını paylaşın! Tabii ki spesifik bir tarz – bohem, duru ya da elegan gibi – peşindeyseniz farklı renkler kullanmaktan çekinmemelisiniz. Cıvıl cıvıl yaz aylarında pek çok farklı desende deniz şortları tatilinize renk katacak! Görünümüzü tarzınıza uygun bandana, güneş gözlüğü ve hasır şapka gibi aksesuarlarla zenginleştirerek muhteşem bir yaz kızı olacaksınız.

En sevdiğiniz bikininizin üzerine uyumlu bir deniz şortu giyin. İçine güneş kreminizi ve en sevdiğiniz kitabı koyduğunuz plaj çantanızı kolunuza takın. Güzel bir çift deniz ayakkabısı ya da deniz terliği ile kombininizi tamamlayın. Plaj şıklığını elde etmek işte bu kadar kolay!

Bayan deniz şortları farklı boy, renk ve modelleriyle güzel yaz aylarında stilinizi tatilde de sürdürebilmeniz için sizleri bekliyor!