Bayan Çorap


Bayan Çoraplar

Çoraplar günlük hayatta en sık kullanılan ürünlerden. Genelde kış aylarında kullanılan çorapları kimi zaman yaz aylarında da kullanmak durumunda kalabiliyoruz. Hem gün içinde dışarıda hem de evimizin içinde giydiğimiz çorapların da kullanım alanı kadar fazla çeşidi var.

Soket çoraplar bilek hizasına kadar olan çoraplara verilen isimdir. Bu çorapları pantolon altına kapalı bir ayakkabı giydiğinizde kullanabilirsiniz. Fakat son zamanlarda özellikle desenli olarak üretilen soket çoraplar etek ve şortların altında da kullanılabilir. Bu şekilde elegant ve rahat bir görünüm elde edebilirisiniz.

Son yıllarda moda dünyasının başına gelmiş en güzel şeylerden biri desenli çoraplar olmuştur. Önceleri görünmesin diye bin bir takla atılan çoraplar arık her şekil ve desende rengarenk bir ışık saçıyor. Gizlendikleri yerden çıkıyorlar. Desenli çorapları kot, dar kesim pantolonlar, etek, yırtık kot gibi pek çok ürünle kullanabilirsiniz. Özellikle rahat ve elegant bir tarzı benimsiyorsanız desenli çoraplar sizin için olmazsa olmazların başında geliyor.

Panduf, Kış aylarının kurtarıcısı olan panduflar yünlü ev botlarıdır. İçi yünlü tabanı kaydırmaz biçimdedir. Bot dışında ayakkabı ve çorap şeklinde olanları da vardır. Termal çorapların görevini üstlenen panduflar eşofmanla birlikte huzurun, sıcaklığın ve evin vücut bulmuş hali olarak görülür.

Bambu çoraplar her yaş ve kullanıma uygun ürünlerdir. Kumaşlarındaki doğal bambu sayesinde ise ayaklarınıza hava girişini sağlayarak mantar gibi pek çok enfeksiyonu önler. Ayrıca ter emici özelliği sayesinde ayak kokusunu da önlemektedir. En sağlıklı çoraplardan biri olan bambu çoraplar özellikle ayakları gün içerisinde uzun süre ayakkabı içerinde mahsur kalan kullanıcılarımıza tavsiyemizdir.

Naylon çoraplar dünya üzerinde uzun zamandır kullanılan giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Kullanılan kumaş sayesinde ince görünmelerine rağmen çok sağlam olan naylon çorapların Desenli, parlak, opak, ince gibi pek çok alt çeşidi bulunuyor. Özellikle etek ve mini elbiseler ile tercih ediliyor. Özellikle ofis ortamında çalışan kadınların sık tercih ettiği ince çoraplar bacakta duruşu ve bellerindeki korse ile vücuda zarif ve seksi bir görünüm kazandırmakla beraber ince çoraplar topuklu ayakkabıların giyimini ve ayağı kavrama oranını arttırıyor.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın çorap modelleri ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tüm markaların kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.