Bayan Çapraz Çanta


Bayan Çapraz Çantalar

Çantalar kadınların vazgeçilmezi. Hangi türü olursa olsun sevilerek kullanılıyor ve gardıropların neredeyse tamamını işgal ediyor. Çantalar hakkında da şiir yazmak isterdik ama şu an uygun bir yer ve zamanda değiliz. Bu yazımızda şiirlerden önce sizlere kadın çantaları türleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Siz de çapraz çantalar hakkında fikir almak ve kombin önerilerine ulaşmak istiyorsanız aşağıdan yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Çapraz çanta çoğunlukla on beş yirmi santim genişlik ve derinliğe sahip, küçük ebatlı ve uzun saplı olan çantalardır. Özellikle dışarıda gezerken ya da sinema, tiyatro akşam yemeği gibi aşırı eşya taşınmayan aktivitelerde tercih edilebilir. Çoğunlukla sapları uzun haliyle üretilse de fonksiyonel olarak bağları çıkarılıp takılabilen, üzerine el çantası formunda da kullanılacak bağcıklar eklenebilen bir çanta türüdür. Yani tek bir ürünle iki ihtiyacı da karşılamak mümkün oluyor. Çapraz çantaların deri, suni deri, kumaş, nubuk, süet gibi pek çok farklı kumaş türünden yapılanları olduğu gibi çeşit çeşit renk ve desende de üretilenlerini bulmak mümkün.

Naçizane kombin önerilerimize gelince; çapraz çantalar biçimleri sebebiyle zaten zarif görünüme sahipler. Hal böyle olunca istendiği gibi kombin yapmak mümkün oluyor. Çapraz çantaları kot pantolon, tişört gibi basic bir kombinle kullanabilirsiniz. Dilerseniz şort ve etekle de kombin yapanız mümkün dediğimiz gibi tüm ürünlerle harika görünüyor! Tercihen spor ya da sandaletlerle de kullanabilirsiniz.

Tüm çapraz çanta modellerimizi incelemek için burayı tıklayabilirsiniz. Ya da tüm çanta modellerimizi incelemek isterseniz sizi buraya alalım.