Bayan Bolero

Fornarina Jeans Bolero

Fornarina Jeans Bolero

42.00TL 139.00TL

Que Bolero

Que Bolero

129.00TL 389.00TL

Que Bolero

Que Bolero

129.00TL 389.00TL

Que Bolero

Que Bolero

1,319.00TL 3,295.00TL


Bayan Bolerolar

Son senelerin modası ile karşınızdayız. Bayan bolerolar çok cazip fiyatlar ile sayfalarımızda yerlerini aldı. Sokak modasında, davetlerde ya da ofisinizde göz alıcı olmak istiyorsanız bayan bolerolar kategorimize mutlaka göz atın.

Her tarza uygun modeller

Bolero kullanım itibarıyla kıyafetlerin kurtarıcısı niteliğindedir. Askılı bluzu soğuk günlerde de kullanmanıza olanak sağlar, gece kıyafetinize de hareket katar. Seçim sizin, her alanda kullanım imkanınız var yeter ki kıyafetinize uygun bir bolero modeli seçin.

Dantelli, pullu, desenli ya da tek renk bayan bolerolar… Her biri bir tık uzağınızda, sayfalarımızda.

Bolero alırken neye dikkat etmeli?

Hareketinizi kısıtlayan, kollarınızı sıkan modelleri tercih etmeyin. Siz rahat ettiğinizi düşünseniz bile kollarınızı ve koltukaltlarınızı sıkan bir modeller sürekli hareket etmeniz boleronuzda ani yırtıklara sebep olabilir.

Straplez bir bluzun üstüne bolero giyebilirsiniz, üstelik çok da güzel olur. Tek renk ya da sade bir kombin üstüne de farklı görünümdeki bir bolero kıyafetinize hava katar.

Bütün gün üstünüzde duracak boleronuz ile kimi zaman sıcak ve bunaltıcı bir ortama girebilirsiniz. Kumaşı hava alan pamuklu kumaşlardan olması sıcak ortamlarda sizin terlemenizi ve ortamda bunalmanızı engelleyecektir. Her kıyafette olduğu gibi bayan bolerolar için de kumaş seçimi çok önemlidir.

Vücudunuzun üst bölümün kısa olduğunu mu düşünüyorsunuz. O halde boleronuzu bluzunuz ya da elbiseniz ile aynı renk seçin. Böylelikle farklı renklerin oluşturduğu zıtlık sebebiyle vücudunuzun üst kısmı kesilmeyecek ve bir bütünlük yakalayabileceksiniz.

Klasik bir bolero gardırobunuzda bulunsun. Ani bir plan değişimi sebebiyle giyeceğiniz elbise ya da bluzunuzun üstüne bolero gibi kurtarıcı bir parça arayabilirsiniz. Nasıl ki siyah elbise sizin kurtarıcınız ise klasik kesim bir boleroda bir o kadar kurtarıcıdır.

Bolero kurtarıcıdır

Dekolteli elbiseleri ya da bluzların dekoltesini azaltan bir parçadır bayan bolerolar. Elbiseyi seviyorsunuz ama dekoltesinden dolayı giyemiyorsunuz. Hemen o elbiseye uygun bir bolero edinin ve göreceksiniz elbiseniz nasıl da güzel olacak.

Yaz aylarında da kumaşı hava alan boleroları kullanabilirsiniz. Bir şort ve straplez bluz üzerine delikli, örgülü bir bolero ile sokak modasının en şık kadını olmaya adaysınız.

Kendi tarzınızı yansıtın

Düz bayan boleroları seçeneklerimize göz atın ve beğendiğiniz rengi satın alın. Düz boleroyu kendi zevkinize göre yeniden yaratın.

Nasıl mı?

Bir broş ya da inciler ile bunu çok kolay yapabilirsiniz. Üstelik boleronuza hareket de katmış olacaksınız.

Bolerolar ne zaman ve nerelerde kullanılabilir?

Bayan bolerolar sınırsız kullanım alanı içerisinde her zaman tercih edilen parçalardır. Üstelik kolay kolay gardırobunuzu terk etmeyecek, senelerce kullanılabilecek tarz tasarımları ile demode olmayan ürünlerdir.

  • Serin yaz aylarında ince bir bluzunun üstüne giyebilirsiniz.
  • Günlük kıyafetleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz.
  • Özel davetlerde şıklığınızı tamamlamak için tercih edebilirsiniz.
  • Elbiselerinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz.
  • Gösterişli kombinlerinizde, sade boleroları tercih edebilirsiniz.
  • Sade kombinlerinizde ise de gösterişli bolero modellerine bakabilirsiniz.

Bayan bolerolar pratiktir. El çantanıza da sığdırabilirsiniz, dilediğiniz zaman da çantanızdan çıkarıp giyebilirsiniz. Üstelik tatile giderken de hafif bir ürün olması size bavulunuzda avantaj sağlayacak. Ayrıca, bir kombininize boleroyu dahil ederek o kombini sanki daha önce hiç yapmamışsınız izlenimi de üstünüze katabilirsiniz.

Her tarza uygun bolerolar

Sizlerin beğenisine sunduğumuz bayan bolerolar en son modaya uygun, en kaliteli ürünlerdir. Herhangi sorunuz ve öneriniz için 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizlere geri dönüş yapmak için hazır. Alışverişinizi oturduğunuz yerden yapmak ve dilediğiniz ürünün en kalitelisine en uygun fiyatlar ile ulaşmak için sayfalarımız size yeter.