Bayan Body


Bayan Bodyler

Bodyler yapıları sayesinde kadınların gardırobunda neredeyse her rengi olan ürünlerden biri. Bu ürünleri dar kesimli tişörte ihtiyaç duyduğunuzda da kullanabileceğiniz gibi başka bir kıyafetin içine atlet şeklinde de kullanabilirsiniz. Kullanımı en geniş ürünlerden olan kadın bodyler hakkında hayat kurtaran birer kahraman demek yanlış olmaz çünkü kadınlar için bodyler çoğu zaman günü kurtarıyor. Önemli olan doğru bodyi ve rengini seçmekte. Özellikle gömlek gibi ürünlerin yanında olmazsa olmazlarından olan kadın bodylerinin pek çok çeşidi bulunuyor.

Kadın bodyleri uzun kollu, kolsuz, askılı, kısa kollu biçimlerde olabileceği gibi boğazlı, düz yaka, v yaka kare yaka gibi pek çok biçimde olabiliyor. Yani bu ürünler için çok kullanışlı ürünler diyebiliriz. Çeşitli renklerini pantolon ve eteklerin üzerine kombinleyerek çekici ve spor bir görünüm elde edebileceğiniz gibi kumaşlarının elastik yapısı sebebi ile geniş hareket alanı sağlayacaklar ve vücudu kavrayıp size çekici bir görünüm kazandıracaklardır. Bununla beraber kumaşının türü bodylerin terlemeyi önemli ölçüde azaltarak bir hastalık savar muamelesi görmesine neden oluyor ve hava alan yapısı ter kokusunu önlüyor.

Kadın bodylerini etek, pantolon, tayt, şort gibi pek çok ürün ile kombinleyebileceğiniz gibi bu ürünlere ek olarak, topuklu ayakkabı, stiletto, sandalet, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı, terlik, babet ile kullanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz çanta ve takılar ile süsleyebileceğiniz gibi bohem bir tarz yaratmak için ise şapka ve fular gibi diğer ek ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz.

Biz özellikle bele oturan desenle ve beli dar kesimli eteklerin üzerine kadın bodylerini çok yakıştırıyoruz. Ayrıca dar kesimli elastik yüksek bel pantolonlarınız ile kemer kullanarak hem elegant görünebilir hem de rahat olabilirsiniz.

Bunların dışında bodylerin alt kesimli olanları dışında kesimsiz olanları da bulunuyor. Yani vücudu mayo gibi alttan saran çeşitleri de mevcut. Bu çeşitler çırçırtlı, düğmeli ya da dikişli olabileceği gibi altı kesimli bodylerdeki gibi pek çok yaka ve renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca bodylerin bir diğer özelliği rahat hareket etmeyi sağlamaları. Altı kesimli olmayan bodyler istediğiniz kadar hareket edin bedenin görünmesini engelliyor. Bu nedenle oturarak gününüzü geçiyorsanız kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca kadın bodylerinin en önemli özelliklerinden biri regl dönemlerinin kahramanı olmaları. Çıtçıtlı bodyler karın ve alt bölgeyi kavrayarak regl acısını biraz olsun azaltmakla beraber çamaşırınız ile pantolon arasında tampon bölge olarak küçük kazaların önüne geçebiliyor.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın body modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tüm markaların kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.