Bayan Babydoll


Bayan Babydoll

Kadın gardıroplarının olmazsa olmaz ürünlerinden biri de babydolldür. Kimi zaman body suit ya da kadın kombinezon gibi astar olarak da kullanabileceğiniz babydoll çoğunlukla özel gecelerin önemli ürünlerinden. Bu nedenle de fantezi iç giyim ürünlerinin arasında yıkılmaz ve sarsılmaz yerini alıyor.

Çoğunlukla saten ya da dantel kumaşlardan üretilen babydoll modelleri genelde uzun üst ve külottan oluşmakla beraber kimi zaman kısa üstlerden oluşabilir. Bu kombine kimi zaman jartiyer de eşlik edebilir. Genelde derin göğüs ve sırt dekoltesi olan babydoll modellerinin zaman zaman göğüs kısımları boş olan modelleri de vardır. Sanıyoruz ki erkeklerin akıllarını başlarından alan bu ürünün kullanımı da bir o kadar rahat. Ayrıca özel gecelerinizi renklendirmek adına çeşitli aksesuarlar kullanmanız da mümkün. Orası artık size kalmış fakat bizce yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlenebilir.

Fantezi iç giyim dışında babydoll iç astar olarak da kullanılıyor demiştik. Eğer kadın kombinezon uzun geliyor ve rahat etmiyorsanız ve jüpon da tercih etmiyorsanız babydoll tam size göre. Şortlu ve atletli biçimleri de bulunuyor. Ayrıca daha düz kesimli olanlarını da bulabilirsiniz. Astarlar hakkında daha fazla bilgi almak için kadın kombinezon yazımızı okumalısınız.

Bizi şaşırtan bir diğer giyim türü de babydoll elbiseler. Bu elbiseler genelde kalçanın altında üst bacağın üst kısmında biten elbiselere deniyor. Süper mini elbiseler de diyebiliriz.

İnce zarif düzgün bacaklı kadınlarda çok elegant duran elbiseleri olan babydoll elbiseler kış aylarında kısa botlar ya da süper uzun çizmeler ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler için konç da öneririz. Hatta yeni moda çorap ayakkabıların en güzel kullanım alanı olduğuna inanıyoruz. Extra uzun palto ve mantolarla da kullanabilirsiniz. Yaz döneminde sandalet ya da spor ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz gibi uzun hırka ve babet ya da stiletto ayakkabılarla de kombinleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz aksesuar ile elegant bir görünüm elde edeceksiniz.

Başlıklara tıklayarak ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak seçtiğimiz kadın babydoll modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tüm markaların kaliteli ürünlerini incelemek için diğer kategorileri de ziyaret etmeyi unutmayın.